Sinise valguse prillid

25.00

Sinise valguse prille kandes on Sul:

  • Parem uni
  • Parem keskendumine
  • Vähem väsimust
  • Oled stiilne

SINISE VALGUSE TEHNOLOOGIA

Need prillid on loodud sellise tehnoloogiaga, mis kaitseb silmi sinise- ja UV valguskiirte eest. Ekraaniprille kandes võite muretumalt veeta aega erinevate ekraanide ees (arvuti, telefon, ipad, telekas jne.) Sinise valguse prillid on mõeldud kandmiseks tööl, kontoris, koolis, kodus teleka ees või õhtuti voodis olles enne magamaminekut. Sinise valguse prillid kaitsevad tehisvalgusest tulenevate probleemide eest.

Kollased sobivad tavaliste prillide asemel, oranžid sobivad teiste prillide peale või ka iseseisvalt kasutamiseks. Mõlemaid mudeleid saab reguleerida, muutes sanga pikkust. Mõlemad on unisex ehk neid võivad kasutada nii mehed kui naised.

Meil on suurepärane võimalus toetada oma kehas melatoniini tootmist ja seega ka regulaarsemat tsüklit ja hormoonitootmist. Kindlalt paigas tsükliga saame oluliselt paremini teada millal on viljastumisvõimeline ja viljastumiseni mitte viiv periood ja Daysy viljakusmonitori kasutada.

Sinine valgus mõjutab melatoniini tootmist. See valgus on meie elukeskkonda üha enam sisse sööbinud. Eriti jõuliselt saadavad meie käbikehale sõnumi, et on veel päev ega ole tarvis hoogu maha võtta ja melatoniini tootma asuda, just moodsa aja LED lambid ja ekraanid. Paljud tundlikumad inimesed tajuvad juba iseenesest, et ekraanid ja niisugused valgustid neile hilistel õhtutundidel hästi ei mõju.

Tehisvalguse mõjude eest on meil mõistlik ennast kaitsta. Loodus teeb ju õhtud pimedaks ning ilmselt on see meie kehade jaoks vajalik.

Naised võivad saada tsükli regulaarsemaks hakates õhtuti vältima sinist valgust, piiravates ekraaniaega teatava kellaajaga ning minnes varem magama. Üks hea viis melatoniini tootmist toetada on nn sinist valgust blokeerivad prillid. Need võiks paar tundi enne magama minekut ette panna, nt kella kaheksast. Selliseid prille kandes tajud, kuidas keha ja närvisüsteem rahunevad ja hakkavad uneks valmistuma.

Melatoniini ja naise tsükli seose osas võid tutvuda uuringutega siin:

Melatonin and stable circadian rhythms optimize maternal, placental and fetal physiology

Modulation of human ovarian function by melatonin

 

Värv :

Puhasta
Tootekood: - Kategooriad: ,

Lisainfo

Värv

Kollane, Oranž