Elujõu käsiraamat Kairi Kuha

27.00

Sa hoiad käes üllatusi täis raamatut, mis näitab Sulle tulemuslikku teekonda tõelise tervise ja elujõuni. Me elame muutunud maailmas. See, millega me omi vajadusi täita püüame, ei täida neid enam. Selle tagajärjel tekkinud väsimuse epideemia vajab põhjalikku ja uudset lähenemist, mis sobib 21. sajandi inimese ja oludega.
Olen Sinu jaoks kogunud kokku parima, mida tänasel maailmal pakkuda on. Ma elan juba aastaid selle raamatu soovituste järgi, sest need täidavad tänase inimese vajadused. Nii olen tulnud välja raskest läbipõlemisest ja kasvanud ehedas elujõus naiseks. Ma soovin, et kõik mu ümber saaksid osa elujõu tervendavast väest. Sellest elumuutvast raamatust leiad
· väsimuse tegelikud ja vähetuntud põhjused;
· eheda elujõu hüved, millest juba ammu unistanud oled;
· põhimõtted, millest tõeline tervenemine alguse saab;
· tervisliku toitumise alused, millest endiselt veel laiemalt ei räägita;
· nutikad võimalused keha põhjalikuks puhastamiseks meie toksilises keskkonnas;
· hõlpsasti kasutatavad nipid enesetunde kiireks parandamiseks.
Raamatus pakutud teekond probleemide algpõhjusteni on aidanud tuhandetel inimestel tervise taastada ning asuda oma unistuste elu looma. On aeg see ka Sulle kättesaadavaks teha. Väsimus ei ole tänapäeva stressirohke elu paratamatus. Me oleme loodud erakordseks arenguks. Me ei pea maadlema üksikprobleemidega, tarvis on vaid suurendada oma elujõudu. Kui meie kehal on külluses elujõudu, avaneb tal võimalus väsimus seljatada ning end tervikuna korda teha. Sa oled ju selleks valmis!

Ehedat elujõudu soovides
Kairi

Piilu raamatusse

4 laos

Tootekood: ELU100 Kategooriad: ,

Lisainfo

Kaal 0.494 kg
Mõõtmed 23.5 × 16.5 × 2 cm
Keel

Eesti