Skip to main content

Menstruaalanum – Miks kasutada

Poolel maailma rahvastikust on poole oma elust päevad. Viimase 50. aasta jooksul ei ole aga toimunud ühtegi märkimisväärsemat menstruatsiooni puudutavat innovatsiooni.

… kuni saabus OrganiCup! Menstruaalanumaga säästad raha endale ning ressurrsse planeedi jaoks. Mõtle, milliseid jäätmeid toodavad hügieenisidemed ja tampoonid. Keskmine naine kasutab elu jookusl 11 000 sidet või tampooni. OrganiCup kujutab endast 30 grammi jäädet 30 kilogrammi asemel! Ühekordsed hügieenivahendid sisaldavad naftapõhiseid kemikaale ja lõhnaaineid, mis imenduvad meie kehasse ning võivad tekitada endokriinseid korratusi. Lisaks sisaldub nendes ka taimekaitsemürke.

Mõtle noortele tüdrukutele, kes on sunnitud koolist eemal olema, kuna nad häbenevad oma menstruatsiooni. Meil on võimalus muuta seda, kuidas menstruatsioonid meie elu, keha ning keskkonda mõjutavad.

OrganiCup menstruaaltops

Usume, et ükski naine ei peaks end oma keha pärast tagasi hoidma. Usume, et seoses menstruatsiooni eest hoolitsemisega ei tohiks me oma kehasse lubada ohtlikke kemikaale ega ära anda kehavedelikke, mis kaitsevad meid põletike eest. Menstruatsioon ei tohiks põhjustada ka suurt keskkonna saastet ja „päevad“ ei tohiks olla häbiasi.

Üheksa naist kümnest jääb menstruaalanumat kasutama peale esmakordset proovimist.

Oma tegudega loome me homset maailma. Teie, meie kasutajad, meie Orgaanilised Tüdrukud, olete uue maailma loojad. Koos saame murda tabu, mis on menstruatsiooniga seoses tekitatud.

Koos loome #Uued Päevad!

11.03 koodiga SULA kogu pood -20%

10-20.11 tehtud tellimused saadetakse välja alates 21.11. Vabandame!