Skip to main content

Menstruaalanum – Milline suurus valida?

OrganiCup on pehmest, allergiavabast silikoonist valmistatud menstruaalanum. Kloori, liimi, parfüümi ja muude ainete vaba.

A suurus on mõeldud naistele, kes ei ole sünnitanud või naistele, kellel on vähene veritsus. Saadaval ka B suurus naistele, kes on sünnitanud või kellel on vererohke menstruatsioon.

A suurus mahutab 25 ml ning B suurus 30 ml, pikkuse ja diameetri vahe on 5 mm.

Mõlemad nii sünnitanud kui need, kes ei ole sünnitanud võivad kasutada mõlemat suurust. Vagiinad on 100% unikaalsed ja individuaalselt erinevad. Menstruaalanuma suuruse valik on seega individuaalne. Üldtuntud tõde on aga, et kui naine on sünnitanud siis tupe suurus on muutunud ning selletõttu soovitab tootja sünnitanud naisele B suurust. Kui sünnitus on toimunud keisrilõikega siis võid sellegipoolest valida A suuruse.

OrganiCup - millist suurust valida?

OrganiCup-i mahub kolm korda rohkem menstruaalvedelikku kui sidemesse või tampooni, mis tähendab, et enamus naisi võivad seda tühjendada ainult hommikul ja õhtul. Öösel võib rahulikult magada ning ei pea ärkama sellesks, et tühendada.

Soovitame teismelistele Mini suurust. Menstruaalanumat võib kasutama hakata niipea, kui päevad on alanud. Menstruaalanuma kasutamine ei eelda, et noor on juba olnud vahekorras.

¼ vedelikust, mida tampoon sisse imab on loomulik ja vajalik tupe eritis. OrganiCup ainult kogub ning ei ima, jättes loomuliku pH taseme puutumata.

Väga oluline anuma eemaldamisel on leida see kõigepealt tupest anuma varrekese abil üles, seejärel eemaldada vaakum pigistades anuma põhja ning tasakesi küljelt küljele anumat liigutades see välja tõmmata. Menstruaalanumat ei eemaldata nagu tampooni, varrekesest tirimine on ebamugav.

Koos loome #Uued Päevad!

11.03 koodiga SULA kogu pood -20%

10-20.11 tehtud tellimused saadetakse välja alates 21.11. Vabandame!