Allahindlus!

FAIR SQUARED naturaalsest kautšukist looduslik joogamatt korall lõheroosa

Kuumakse al. 7.65 / 6 kuud

Original price was: 79.00€.Current price is: 45.00€.

Fair Square-i toodetud Fair Move naturaalsest õiglase kaubanduse kautšukist ehk kummist ning orgaaniliselt puuvillavõrgust valmistatud joogamatt. Tugev ja vastupidav matt tagab suurepärase haarduvuse ka palavates olukordades ja higile ajava treeningu ajal. Korralik polsterdus tagab, et harjutused ei ole liigestele koormavad. Joogamatt ei sisalda pehmendajaid, on vastupidav, kergesti puhastatav ja pakub teile pikka aega rõõmu.

Ei sisalda kemikaale, allergeene ega muid kahjulikke aineid. Matt on kergesti puhastatav ning kasutusea lõppedes biolagunev.

See joogamatt on korallitooni ehk lõheroosa. Vibreeriv ja julge, korall on värv, mis lummab naiseliku energiaga. Sellel on tänu roosa varjundile humaanne vaim kuid kehastab dünaamilisust ja särtsakust tänu oranžile. Selle mõju on meeliülendav, soojust andev, lohutav ja stimuleeriv. Tootja piltidel paistab matt oranž kuid tegelikkuses on palju njämmam värv!

Paksus: 3 mm
Pikkus: 176 cm
Laius: 61 cm

Puhastamine: Võid puhastada matti äädika-vee seguga 50/50 lisades sinna paar tilka näiteks mõnda eeterliku õli, et matt lõhnaks hästi. Pühi matt äädikasegust puhaks ning jäta õhu kätte kuivama (aga mitte päikese kätte). Kui jätad mati liiga kauaks päikese kätte tuhmub selle värv. Ära kindlasti pane oma matti pesumasinasse!

Fair Move joogamatid on tehtud ainult loomulikust kautšukist. Kui kasutad sellisest materjalist joogamatti aitad kaasa kliima kaitsmisele: kummipuud imavad atmosfäärist rohkem kasvuhoone gaase CO2-te kui troopilised vihmametsad. Sünteetiline kumm seevastu aga on tehtud CO2-te õhku paiskavatest fossiilkütustest.

Fair Square kasutab Fair Trade tooteid, mis on vabad ftalaatidest ning teistest toksilistest ainetest ning on biolagunevad.

Fair Trade ehk õiglase kaubanduse tooted aitavad väiketootjaid ja kasvanduse töötajaid parandada oma elu ja töötingimusi. Joogamatid on toodetud Fair Trade Premium programmi läbi, kus tooraine tootjatel ja tarnijatel on otsustusvabadus, kuidas ja millisteks projektideks soovivad nad oma tooteid müüa.

Palun vali selle paki kättesaamiseks Omniva automaat, kuna see on ainuke mis antud toodet mahutab!

Laost otsas

Tootekood: 4260365859408 Kategooriad: , , ,

Sulle võib meeldida ka…