Naiste probiootikum 50 kaps – kasulikud bakterid naistele

Kuumakse al. 5.27 / 6 kuud

31.00

Naiste tervist toetav toidulisand sisaldab 20 miljardit kliiniliselt uuritud elusbakterit, naise intiimtervise, kuseteede ja hormoonide tasakaaluks.

Naiste probiootikumid 20 miljardit – 50 köögiviljakapslit
Toetab tupe tervist* Vähendab aeg-ajalt tekkivat puhitust* NOW® naiste probiootikum on spetsiaalselt koostatud kolme kliiniliselt testitud probiootilist tüve kasutades, et toetada naiste tervist igal eluetapil.* See toode sisaldab L. rhamnosus HN001 ja L. acidophilus La-14, on leitud, et see koloniseerib tupe ja aitab säilitada suukaudsel manustamisel tupe tervislikku pH-d.* Nii B. lactis HN019 kui ka HN001 tüved võivad aidata toetada immuunsüsteemi talitlust rasedatel ja imetavatel naistel.* HN019 toetab ka GI regulaarsust ja vähendab aeg-ajalt esinevaid gaase ja puhitust.* Need spetsiaalsed tüved toetavad ka tervet ja tasakaalustatud immuunsüsteemi talitlust igas vanuses naistel.* Selle toote probiootiliste tüvede identsus on kinnitatud DNA-sõrmejälgede võtmise tehnoloogia abil.

VEGAN: NOW’s Women’s Probiotic 20 Billion on sobiv vegan/taimetoitlastele ja toetab naiseliku floora tasakaalu/tupe tervist, vähendades  ka aeg-ajalt tekkivat puhitust.*
TRAIN VERIFIED: Probiotic Strain Verified märgis, mis on teile kinnituseks, et nendes NOW® probiootilistes toodetes sisalduvad bakteritüved on kontrollitud uusimate analüütiliste meetodite abil.
EKSKLUSIIVNE: Probiotic Strain Verified tooted on NOW® probiootilised tooted, milles probiootilisi tüvesid on analüüsitud ja nende identsus kontrollitud tipptasemel RiboPrinter® mikroobide iseloomustussüsteemi abil.
GMP kvaliteet on tagatud: NPA A-reitinguga GMP sertifikaat tähendab, et NOW tootmisprotsessi kõiki aspekte on uuritud, sealhulgas meie laboratoorseid/testimismeetodeid (stabiilsuse, tõhususe ja toote koostise osas).
Pakendatud USA-s pereettevõtte poolt alates 1968. aastast.

5 laos

Tootekood: 733739029065 Kategooriad: ,