NOW mungapipra puuviljaekstrakt (Vitex fruit) 90

25.00

Mungapipra puuviljaekstrakt (Vitex fruit) 90 kapslit

  • Toetab naiste hormoonide tervist ja hormonaalset tasakaalu
  • Edendab reproduktiivtervist
  • Võib aidata leevendada menstruaaltsükli ja menopausi sümptomeid
  • Vegan, GMO- ja gluteenivaba

Mungapipar on väike, tume mari, mis on pärit Hiinast, kuid mida tänapäeval kasvatatakse kogu maailmas. Mungapipra ekstrakti on laialdaselt kasutatud ravimtaimena ja traditsioonilises hiina meditsiinis, kus seda on kasutatud hormoonide tasakaalustamiseks, viljakuse toetamiseks ning ebamugavate menstruatsiooni- ja menopausi sümptomite leevendamiseks.

Miks kasutada mungapipra puuviljaekstrakti?

Meie mungapipra ekstrakt sisaldab kvaliteetset marja ekstrakti, mis toetab tõhusalt loomulikku progesterooni taset kehas. Uuringud on näidanud, et mungapipra toidulisandid toetavad ja aitavad reguleerida hüpofüüsi [1], kus toodetakse ja vabanevad meie hormoonid.

Hormonaalne toetus, mida mungapipra toidulisand pakub, on eriti kasulik naistele. Taimespetsialistid on pikka aega andnud kastemarja ekstrakti naistele, kellel on tekkinud viljakuse tüsistused, valulikud menstruatsiooni- ja menopausi sümptomid, imetamise häired ja üldised reproduktiivtervisega seotud probleemid.

NOW Vitex-ile on lisatud ka Dong Quai.

KASUTUSJUHISED:
Võtke üks (1) kapsel üks kuni kolm korda päevas või vastavalt teie tervishoiuteenuse osutaja juhistele. Naised, kes on rasedad või imetavad, pidage enne selle toote kasutamist nõu tervishoiutöötajaga. HOIDA LASTELE KÄTTESAAMATUS KOHAS. Hoida jahedas ja kuivas kohas.

Päevane annus (1 kapsel) sisaldab:

  • Mungapipar 300mg (Vitex agnus-castus) (puuvili)

Muud koostisained: Dong Quai (Angelica sinensis) (juur) 150 mg, maltodekstriin (mitte-GMO), hüpromelloos (tsellulooskapsel), steariinhape (taimne allikas) ja ränidioksiid. Ei ole valmistatud pärmi, nisu, gluteeni, soja, piima, muna, kala, karpide, pähklite või seesami koostisosadega. Toodetud GMP rajatises, mis töötleb teisi neid allergeene sisaldavaid koostisosi. Ettevaatust: Ainult täiskasvanutele. Mitte rasedatele/imetavatele naistele. Konsulteerige arstiga, kui võtate mingeid ravimeid (eriti neid, mis võivad mõjutada hüübimist) või kui teil on haigusseisund (eriti östrogeenitundlikud seisundid). Hoida lastele kättesaamatus kohas. Selle toote puhul võib esineda loomulikke värvimuutusi. Valmistatud ja kvaliteeti testitud USA-s ülemaailmselt hangitud koostisosadega. Pärast avamist hoida jahedas ja kuivas kohas. Perekonna omanduses aastast 1968. See pudel on valmistatud 100% PCR (tarbijajärgselt taaskasutatud) vaigust.

8 laos

Tootekood: 733739047731 Kategooriad: ,