Biovea mungapipra puuviljaekstrakt (Vitex fruit) 120

22.95

Biovea mungapipra puuviljaekstrakt (Vitex fruit) 120 kapslit

  • Toetab naiste hormoonide tervist ja hormonaalset tasakaalu
  • Edendab reproduktiivtervist
  • Võib aidata leevendada menstruaaltsükli ja menopausi sümptomeid
  • Vegan, GMO- ja gluteenivaba

Mungapipar on väike, tume mari, mis on pärit Hiinast, kuid mida tänapäeval kasvatatakse kogu maailmas. Mungapipra ekstrakti on laialdaselt kasutatud ravimtaimena ja traditsioonilises hiina meditsiinis, kus seda on kasutatud hormoonide tasakaalustamiseks, viljakuse toetamiseks ning ebamugavate menstruatsiooni- ja menopausi sümptomite leevendamiseks.

Miks kasutada mungapipra puuviljaekstrakti?

Meie mungapipra ekstrakt sisaldab kvaliteetset marja ekstrakti, mis toetab tõhusalt loomulikku progesterooni taset kehas. Uuringud on näidanud, et mungapipra toidulisandid toetavad ja aitavad reguleerida hüpofüüsi [1], kus toodetakse ja vabanevad meie hormoonid.

Hormonaalne toetus, mida mungapipra toidulisand pakub, on eriti kasulik naistele. Taimespetsialistid on pikka aega andnud kastemarja ekstrakti naistele, kellel on tekkinud viljakuse tüsistused, valulikud menstruatsiooni- ja menopausi sümptomid, imetamise häired ja üldised reproduktiivtervisega seotud probleemid.

Mis teeb BIOVEA mungapipra puuviljaekstrakti paremaks?

Looduslikust allikast saadud kõrgeima kvaliteediga koostisainetega BIOVEA pakub ülipuhtaid ja tugevatoimelisi tooteid. BIOVEA tooted on loodud kõige arenenumate ja puhtaimate koostisosadega, mis on loodud maksimaalse imavuse tagamiseks. Kvaliteetsed, puhtad ja tugevad koostisosad maksimeerivad Biovea toodete eeliseid.

KASUTUSJUHISED:
Võtke üks (1) kapsel üks kuni kolm korda päevas või vastavalt teie tervishoiuteenuse osutaja juhistele. Naised, kes on rasedad või imetavad, pidage enne selle toote kasutamist nõu tervishoiutöötajaga. HOIDA LASTELE KÄTTESAAMATUS KOHAS. Hoida jahedas ja kuivas kohas.

Päevane annus (1 kapsel) sisaldab:

  • Mungapipar 400mg (Vitex agnus-castus) (puuvili)

Muud koostisained: hüdroksüpropüülmetüültselluloos, riisijahu, taimne magneesiumstearaat, ränidioksiid.