Allahindlus!

FAIR SQUARED naturaalsest kautšukist looduslik joogamatt taevasinine

Kuumakse al. 7.31 / 6 kuud

Original price was: 79.00€.Current price is: 43.00€.

Naturaalsest õiglase kaubanduse kautšukist ehk kummist ning orgaaniliselt puuvillavõrgust valmistatud joogamatt. Tugev ja vastupidav matt tagab suurepärase haarduvuse ka palavates olukordades ja higile ajava treeningu ajal. Korralik polsterdus tagab, et harjutused ei ole liigestele koormavad. Joogamatt ei sisalda pehmendajaid, on vastupidav, kergesti puhastatav ja pakub teile pikka aega rõõmu.

Ei sisalda kemikaale, allergeene ega muid kahjulikke aineid. Matt on kergesti puhastatav ning kasutusea lõppedes biolagunev.

Selle joogamati värv on väga ilus taevasinine. Sinisel värvipsühholoogia järgi võime rahustada. Sinine värv esindab nii taevast kui merd ning on seotud avatud ruumide, vabaduse, intuitsiooni, kujutlusvõime, inspiratsiooni ja tundlikkusega. Sellel matil praktiseerides tuleb kõik see esile. Tootjapiltidel on värv tumedam kui reaalsuses!

Paksus: 3 mm
Pikkus: 176 cm
Laius: 61 cm

Puhastamine: Võid puhastada matti äädika-vee seguga 50/50 lisades sinna paar tilka näiteks mõnda eeterliku õli, et matt lõhnaks hästi. Pühi matt äädikasegust puhaks ning jäta õhu kätte kuivama (aga mitte päikese kätte). Kui jätad mati liiga kauaks päikese kätte tuhmub selle värv. Ära kindlasti pane oma matti pesumasinasse!

Fair Move joogamatid on tehtud ainult loomulikust kautšukist. Kui kasutad sellisest materjalist joogamatti aitad kaasa kliima kaitsmisele: kummipuud imavad atmosfäärist rohkem kasvuhoone gaase CO2-te kui troopilised vihmametsad. Sünteetiline kumm seevastu aga on tehtud CO2-te õhku paiskavatest fossiilkütustest.

Fair Square kasutab Fair Trade tooteid, mis on vabad ftalaatidest ning teistest toksilistest ainetest ning on biolagunevad.

Fair Trade ehk õiglase kaubanduse tooted aitavad väiketootjaid ja kasvanduse töötajaid parandada oma elu ja töötingimusi. Joogamatid on toodetud Fair Trade Premium programmi läbi, kus tooraine tootjatel ja tarnijatel on otsustusvabadus, kuidas ja millisteks projektideks soovivad nad oma tooteid müüa.

Palun vali selle paki kättesaamiseks Omniva automaat, kuna see on ainuke mis antud toodet mahutab!

1 laos

Tootekood: 4260365857664 Kategooriad: , , ,

Sulle võib meeldida ka…