BNB lekkekindlad aluspüksid sport, must (xs-xl)

17.00

BNB aluspüksid on aus ja lihtne lekkekindlate aluspükste bränd, mida toodetakse Ukrainas. Tooted on sertifitseeritud meditsiinitoote standardiga ISO13485.

Mudelil “sport” on kõrge lekkekindel tagaosa, mis kaitseb plekkide eest hästi pikali olles. Need püksikud on ka seest musa värvi.

Masinpesu 3o°C, mitte triikida!

Lekkevabad aluspüksid aitavad hoida riided ja voodipesu plekkideta ning annavad meelerahu igas olukorras. Imav aluspesu on asendamatu menstruatsiooni ajal, kui kasutad tupeküünlaid, Sul esineb uriinipidamatust ehk inkontinentsi, kandmiseks operatsioonijärgselt või peale sünnitamist.

BNB aluspükste valmistamisel kasutatakse jalgevahe jaoks erilist materjali, mis koosneb kahest kihist: puuvill ning kaitsev aluskiht. Kaitsekiht ei lase läbi vedelikku kuid laseb siiski läbi õhku. Kõikvõimalik sekreet jääb püksikutesse, puuvill imab selle sisse.

Materjal koosneb – 95% puuvill, 5% elastaan; jalgevahe– 80% puuvill, 20% polüuretaan

Suuruse valikuks mõõda on puusa kõige laiemast kohast ümber puusa kondi!

Suurus EU Puus/cm
XS 34 85
S 36 90
M 38 95
L 40 100
XL 42 110

Oleme otsustanud müüa seda toodet pakendita, et hoida hind mõistlik ning vähendada tarbetut ületootmist ning keskkonna saastumist. Püksikutel on ümber vaid paberkotike!

Lekkevabad aluspüksid aitavad kokku hoida raha ja säästa planeeti, kuna ühekordseid pesukaitseid pole enam vaja iga kuu osta.

Segaduses milliseid lekkekindlaid aluspükse ikkagi eelistada? Loe meie blogipostitust.

Suurus : M
Puhasta
Tootekood: - Kategooriad: ,

Sulle võib meeldida ka…