BNB lekkekindlad aluspüksid klassika, valge (xs-3xl)

17.00

BNB aluspüksid on aus ja lihtne lekkekindlate aluspükste bränd, mida toodetakse Ukrainas. Tooted on sertifitseeritud meditsiinitoote standardiga ISO13485.

Mudel “klassika” on mõeldud kandmiseks heledate riietega või öösel. Mudelil on kõrge lekkekindel tagaosa, mis kaitseb plekkide eest hästi pikali olles. Kuna värvus on valge, võib seda mudelit vajadusel ka valgendada. Masinpesu kuni 6o°C, mitte triikida!

Hügieenilistel põhjustel ära kanna rohkem kui 24 tundi järjest ühte paari!

Lekkevabad aluspüksid aitavad hoida riided ja voodipesu plekkideta ning annavad meelerahu igas olukorras. Lekkekindel aluspesu on asendamatu menstruatsiooni ajal, kui kasutad tupeküünlaid, Sul esineb uriinipidamatust ehk inkontinentsi, kandmiseks operatsioonijärgselt või peale sünnitamist.

BNB aluspükste valmistamisel kasutatakse jalgevahe jaoks erilist materjali, mis koosneb kahest kihist: puuvill ning kaitsev aluskiht. Kaitsekiht ei lase läbi vedelikku kuid laseb siiski läbi õhku. Kõikvõimalik sekreet jääb püksikutesse, puuvill imab selle sisse.

Materjal koosneb – 95% puuvill, 5% elastaan; jalgevahe– 80% puuvill, 20% polüuretaan.

Vaata videot:

Suuruse valikuks mõõda on puusa kõige laiemast kohast ümber puusa kondi!

Suurus EU Puus/cm
XS 34 85
S 36 90
M 38 95
L 40 100
XL 42 110
XXL 44 120
XXXL 46 125

Oleme otsustanud müüa seda toodet pakendita, et hoida hind mõistlik ning vähendada tarbetut ületootmist ning keskkonna saastumist. Püksikutel on ümber vaid paberkotike!

Lekkevabad aluspüksid BNB aitavad kokku hoida raha ja säästa planeeti, kuna ühekordseid pesukaitseid pole enam vaja iga kuu osta.

Segaduses milliseid lekkekindlaid aluspükse ikkagi eelistada? Loe meie blogipostitust.

Suurus : L
Puhasta
Tootekood: - Kategooriad: ,