BNB lekkekindlad aluspüksid sport, punane (xs-3xl)

17.00

BNB aluspüksid on aus ja lihtne lekkekindlate aluspükste bränd, mida toodetakse Ukrainas. Tooted on sertifitseeritud meditsiinitoote standardiga ISO13485.

Mudel “sport” on mõeldud aktiivsele naisele. Need püksikud annavad enesekindluse trennis – võid keskenduda liikumisest mõnu tundmisele muretsemata lekete ja plekkide pärast. Mudel on õmmeldud pidades silmas sobivust spordiriiete all kandmiseks ega ei piira keha ka laiemate liigutuste sooritamisel.

Lekkevabad aluspüksid aitavad hoida riided ja voodipesu plekkideta ning annavad meelerahu igas olukorras. Lekkekindel aluspesu on asendamatu menstruatsiooni ajal, kui kasutad tupeküünlaid, Sul esineb uriinipidamatust ehk inkontinentsi või kandmiseks peale sünnitamist.

BNB aluspükste valmistamisel kasutatakse jalgevahe jaoks erilist materjali, mis koosneb kahest kihist: puuvill ning kaitsev aluskiht. Kaitsekiht ei lase läbi vedelikku kuid laseb siiski läbi õhku. Kõikvõimalik sekreet jääb püksikutesse, puuvill imab selle sisse.

Vaata videot:

Suuruse valikuks mõõda on puusa kõige laiemast kohast ümber puusa kondi!

Suurus EU Puus/cm
XS 34 85
S 36 90
M 38 95
L 40 100
XL 42 110
XXL 44 120
XXXL 46 125

Materjal koosneb – 95% puuvill, 5% elastaan; jalgevahe– 80% puuvill, 20% polüuretaan. Masinpesu kuni 6o°C, mitte triikida!

Hügieenilistel põhjustel ära kanna rohkem kui 24 tundi järjest ühte paari!

Oleme otsustanud müüa seda toodet pakendita, et hoida hind mõistlik ja vähendada tarbetut ületootmist ning keskkonna saastumist. Püksikutel on ümber vaid paberkott!

BNB lekkevabad aluspüksid aitavad kokku hoida raha ja säästa planeeti, kuna ühekordseid pesukaitseid pole enam vaja iga kuu osta.

Segaduses milliseid lekkekindlaid aluspükse ikkagi eelistada? Loe meie blogipostitust.

Suurus : M
Puhasta
Tootekood: - Kategooriad: ,