BNB lekkekindlad aluspüksid klassika, must (xs-3xl)

18.00

BNB lekkekindlad aluspüksid on aus ja lihtne lekkekindlate aluspükste bränd, mida toodetakse Ukrainas. Tooted on sertifitseeritud meditsiinitoote standardiga ISO13485.

Mudelil “klassika” on kõrge lekkekindel tagaosa, mis kaitseb plekkide eest hästi pikali olles. Masinpesu 3o°C, mitte triikida!

Lekkevabad aluspüksid aitavad hoida riided ja voodipesu plekkideta ning annavad meelerahu igas olukorras. Lekkekindel aluspesu on asendamatu menstruatsiooni ajal, kui kasutad tupeküünlaid, Sul esineb uriinipidamatust ehk inkontinentsi, kandmiseks operatsioonijärgselt või peale sünnitamist.

BNB lekkekindlate aluspükste valmistamisel kasutatakse jalgevahe jaoks erilist materjali, mis koosneb kahest kihist: puuvill ning kaitsev aluskiht. Kaitsekiht ei lase läbi vedelikku kuid laseb siiski läbi õhku. Kõikvõimalik sekreet jääb püksikutesse, puuvill imab selle sisse.

Materjal koosneb – 95% puuvill, 5% elastaan; jalgevahe– 80% puuvill, 20% polüuretaan

Suuruse valikuks mõõda on puusa kõige laiemast kohast ümber puusa kondi!

Suurus/puusa ümbermõõt/EU suurus

XS/85/34

S/90/36

M/95/38

L/100/40

XL/110/42

XXL/120/44

XXXL/125/46

Oleme otsustanud müüa seda toodet pakendita, et hoida hind mõistlik ning vähendada tarbetut ületootmist ning keskkonna saastumist. Püksikutel on ümber vaid paberkotike!

Lekkevakindlad aluspüksid aitavad kokku hoida raha ja säästa planeeti, kuna ühekordseid pesukaitseid pole enam vaja iga kuu osta.

Segaduses milliseid lekkekindlaid aluspükse ikkagi eelistada? Loe meie blogipostitust.

Suurus : XS
Puhasta
Tootekood: - Kategooriad: ,