NAC-ACETYL CYSTEINE, 600mg, 100 kapslit

Kuumakse al. 5.61 / 6 kuud

33.00

N-atsetüültsüsteiin (NAC) on mitteessentsiaalse aminohappe tsüsteiini stabiilne vorm. Tegemist on väävlit sisaldava aminohappega, mis toimib valgustruktuuride moodustumise stabilisaatorina, samuti on vajalik glutatiooni tekkeks. Seleen on oluline mikroelement, mis soodustab mitmete oluliste ensüümide tootmist.

Dr Lara Briden, (loodusravi arst) kirjutab oma raamatus “Paremate päevade käsiraamat” seoses NAC-i ja põletikulise PCOS-iga:

N-atsetüültsüsteiin (NAC) on tüsteiini aminohappeline vorm. Seda on uuritud PCOS-i patsientidel ning leitud, et see aitab taastada regulaarset ovulatsiooni.
Kuidas see töötab: Alandades põletikku ning aidates kaasa keha puhastumisele keskkonna kemikaalidest. NAC parandab ka insuliini tundlikkust.
Mida peaksid veel teadma: NAC vähendab positiivse kõrvalmõjuna ärevust. Liigne kogus võib mao limaskesta õhemaks muuta, seega ära võta seda, kui Sul on gastriit või maohaavad. Muul juhul soovitan 500-2000 mg päevas.

NAC on üks mu lemmik toidulisaditest toetamaks normaalset „mürkide“ eemaldumist. Oleme seda juba käsitlenud põletikulise PCOS-i ja endometrioosi ravis.
Kuidas see töötab: Võimendades glutadiooni ning sidudes seda elavhõbedale, et siis elavhõbedat Sinu kehast välja juhtida.
Mida peaksid veel teadma: NAC-l on kena kõrvaltoime alandada ärevust. Liiga palju NAC-d võib õhendada Sinu mao limaskesta, seega ära võta seda, kui Sul on gastriit või maohaavandid. Soovitan 500-2000 mg päevas.

Dr Briden soovitab PCOS-i korral:

  • väldi nisu ja lehmapiimatooteid;
  • selgita välja võimalik toidutundlikkus;
  • juhul, kui Sul esineb seedeprobleeme, siis püüa esmalt tervendada oma soolestik. Heaks abiliseks on probiootikumid.
  • lisaks on abi tsingist, melatoniinist ning N-atsetüültsüsteiinist (NAC), mis aitab taastada korrapärase ovulatsiooni.

Tootja soovitab:

Võtke 1 kapsel kaks korda päevas.

Hoidke värskuspakendeid pudelis, kuni see on tühi. Hoidke pudelit kogu kasutusaja vahel tihedalt suletuna. Õhuga kokkupuutel võib selles tootes esineda loomulikke värvimuutusi. Kapslis võib esineda plekke, kuid see ei mõjuta toote kvaliteeti.

Pärast avamist hoida jahedas ja kuivas kohas.

Ainult täiskasvanutele. Konsulteerige arstiga, kui olete rase/imetate, võtate ravimeid või teil on mõni tervisehäire. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge sööge kaasas olevaid värskusepakke.

6 laos

Tootekood: 733739000859 Kategooriad: ,