P-5-P (vitamiin B6) 50 mg

24.00

NOW® toidulisandid

P5P ehk püridoksaal 5 fosfaat (vitamiin B6):

  • Närvisüsteemi tervis
  • Koensüüm B-6 + Mg-bisglütsinaat
  • Mitte-GMO
  • Toidulisand
  • Taimetoitlane / vegan
  • Koššer
  • Vitamiinid
  • Tootja perekonna omanduses alates 1968. aastast
  • GMP kvaliteet tagatud

Vitamiin B-6 (püridoksiin) toimib peamiselt ensüümkatalüsaatorina paljudes kehaprotsessides, sealhulgas energia metabolismis ja neurotransmitterite funktsioonis. Enne selle kasutamist sellel eesmärgil tuleb see maksas muuta koensüümi vormiks (P-5-P). P-5-P välistab selle etapi, pakkudes B-6 konverteeritud kujul, võimaldades suuremat biosaadavust.

Soovitatav kasutus: Võtke 1 kapsel päevas koos toiduga.

Muud koostisosad: Riisijahu, hüpromelloos (tsellulooskapsel), mikrokristalne tselluloos, steariinhape (taimne allikas) ja ränidioksiid.

Ei ole valmistatud nisust, gluteenist, sojast, piimast, munast, kalast, karpidest või pähklitest. Toodetud GMP rajatises, mis töötleb teisi neid allergeene sisaldavaid koostisosi.Ettevaatust: Ainult täiskasvanutele. Konsulteerige arstiga, kui olete rase/imetate, võtate ravimeid või teil on mõni tervisehäire. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Selle toote puhul võib esineda loomulikke värvimuutusi.

Dr Lara Briden B6 vitamiinist (Paremate päevade käsiraamat, 2019, Kirjastus Koolbri):

Vitamiin B6 on järgmine tugev PMS-i ravim. Uuring British Medical Journal-is leidis, et see on efektiivne nii PMS-i kui tõsisema, premenstruaalse düsfooria häire (PMDD), korral.
Kuidas see töötab: Vitamiin B6 (mida kutsutakse ka püridoksaal-5-fosfaat ehk P5P töötab pea iga PMS-i aspekti korral. See on põhiline nii progesterooni kui GABA sünteesis alandades põletikku ning aidates kaasa östrogeeni normaalsele detoksifikatsioonile. Lisaks on vitamiin B6 on loomulik diureetikum ning leevendab histamiini talumatust.
Mida veel peaksid teadma: Soovitan vitamiini B6 20-150 mg päevas jaotatuna päeva peale välja arvutatud doosideks (näiteks 50 mg kaks korda päevas). Võid oodata efekti juba tunni ajaga. Vitamiin B6 töötab hästi kombinatsioonis magneesiumiga. Pikaajaline manustamine üle 200 mg korraga võib põhjustada närvikahjustust.

Tervisehädade korral pea nõu arstiga.

Laost otsas

Tootekood: 733739004611 Kategooriad: ,