FAIR SQUARED kuumaveepudel 0,8l

15.99

FairSquared kuumaveepudel on klassika külmadeks päevadeks ja valutavale seljale. 💚 Kuumaveepudel on valmistatud ausalt kaubeldavast looduslikust lateksist, mis on hangitud vastutustundlike FSC kriteeriumide järgi. Lateks hoiab pudelit soojana pikaks ajaks.

Kuumaveepudelit saab kasutada

  • Kõhukrampide leevendamiseks – kuumus lõdvestab emakat, vähendab veresoonte ahenemist ja parandab verevoolu emakasse, mis kõik aitab krampe leevendada. Suurepärane avivahend nii menstruaalkrampideks kui ka seedesüsteemist tuleneva kõhuvalu jaoks.
  • Seljavalu leevendamiseks – kui tunned regulaarselt seljavalu, on kuumaveepudel tõesti hea investeering. Ekspertide sõnul sobib kuumus (kuumaveepudeli või soojenduspadja kaudu) ideaalselt krampide ja lihasspasmide vähendamiseks.
  • Peavalu leevendamiseks – kui kasutad leevenduseks peal või kaelal kuuma- või külmakotti, saad peavalu loomulikult leevendada, ilma et peaksite tablette võtma. Kuumus mõjub mõnele inimesele paremini, samas kui külm kompress võib tunduda rahustav.
  • Jääkotina kasutamiseks – võid ka täita pudeli poolenisti veega ja panna see sügavkülma, muutes selle jääkotiks, leevendadamaks muhke, verevalumeid, valusaid põlvi jne.
  • Sooja hoidmiseks talvel – siinsete külmade talvede (ning suurte küttearvete) jaoks suurepärane abivahend. Lihtsalt täida see kuuma veega ja aseta oma voodisse tekkide alla umbes 10 minutit enne, kui kavatsed magama minna.

Kotis kasutatud vee saad valada taimedele või loomadele joogiks 🌱

Laost otsas

Tootekood: 4260365858142 Kategooriad: , ,