Bodyotics Pear Drops tupekuulid

Kuumakse al. 8.50 / 6 kuud

49.99

Kahel kolmandikul naistest on probleeme elu jooksul vaagnapõhjalihaste toonusega. Tupekuulid aitavad Sul treenida peidusolevaid lihaseid, mis toetavad kõike kerestabiilsusest uriinipidamiseni, sealhulgas ka sünnitusjärgne taastumine ning seksuaalheaolu.

🌸  VAAGNAPÕHJA TÄIELIK TUGEVDAJA annab Sulle jõu köhimise, aevastamise või jooksmise ajal põie lekete vältimiseks. Et valmistuda raseduseks või sünnitusest taastumiseks. Prolapsi ennetamiseks, et operatsiooni vältida. Vaagnapõhja üle kontrolli taastamiseks.

🌸 15 MINUTIT PÄEVAS ASENDAB 100 KEGELI HARJUTUST, parandades põie kontrolli ja taastades vaagnapõhja tervise. Kuus raskust, algajast eksperditasemeni, mis on pakendatud stiilsesse karpi, täiuslikuks kingituseks, kaasas luksuslik sametkott ja TASUTA kõikehõlmav e-raamat, mis juhendab Sind.

🌸 SUUREPÄRANE KVALITEET, raskuste luksuslik kujundus võimaldab täiuslikku sobivust, lihtsat sisestust ja optimaalset lihaste kontraktsiooni, et anda Sulle jälgitavaid tulemusi. Vaagnapiirkonna tervisearstide toetusel võid olla rahulik, teades, et oled teinud õige otsuse.

🌸 MEDITSIINILISELT HEAKSKIIDETUD silikoon, BPA-vaba, hüpoallergeenne ja 100% veekindel. Silikoon on ülipehme, ergonoomilise disainiga ja põhjalikult testitud, pidades silmas Sinu mugavust ja ohutust.

🌸 100% ELUAEGNE GARANTII – oleme nii kindlad, et Sulle meeldivad oma uued Kegeli raskused, et me ei anna Sulle mitte ainult 30-päevast raha tagasi garantii, vaid eluaegse garantii.

🌸 OSTUGA KAASAS E-RAAMAT TREENIMISEKS – tasuta eestikeelne e-raamat juhendab Sind vaagnapõhjalihaste treeningul.

Kasutamine: Alusta kõige kergema raskusega ja vaata, kas saad e-raamatu harjutusi sooritada. Kasuta tulemuste nägemiseks 15 minutit päevas. Kui muutud tugevamaks, liigu raskuselt järgmisele kuulile ja korda protsessi.

3 laos

Tootekood: XX000XJZNS5 Kategooria: