Allahindlus!

Biovea progesterooni kreem, 59ml

23.00

Progesterooni kreem: hormonaalse tasakaalu heaks, anovulatoorsete tsüklite korral ning loomuliku menopausi lahendusena

 • Valmistatud loodusliku progesterooniga
 • Paljude keha kõige olulisemate hormoonide ehituskivi
 • Aitab vähendada või kõrvaldada menopausiga seotud kuumahoogusid
 • Vähendab muutusi veritsusmustrites
 • Aitab vähendada PMS-i tüüpi sümptomeid
 • Normaliseerib menstruaaltsüklit
 • Aitab vähendada või täielikult kõrvaldada meeleolu kõikumised
 • Suurendab heaolutunnet

BIOVEA® looduslik mikroniseeritud progesteroonikreem sisaldab looduslikku bioidentset progesterooni USP, mis on loodud menopausi sümptomite leevendamiseks, pakkudes miljonitele naistele ohutut ja tervislikku alternatiivi.

Progesteroon võib juhtida ja kontrollida teiste hormoonide, näiteks östrogeeni tootmist. Kõige olulisem on see, et on teada, et suured östrogeeni kogused võivad esile kutsuda hulga metaboolseid häireid ja keha loomulik viis östrogeeni tasakaalustamiseks on progesteroon.

Progesterooni kreem aitab saavutada loomulikku tasakaalu.

Millised on madala progesterooni taseme tagajärjed?

Madala progesterooni taseme mõjust ei teata nii palju kui madala östrogeeni taseme kohta. Anovulatoorsetest menstruaaltsüklitest tingitud madal progesteroonitase, kui munasarjad progesterooni ei tooda, võib aga põhjustada hormoonide tasakaaluhäireid, mille tulemuseks on liiga palju östrogeeni võrreldes progesterooniga. See võib kaasa tuua:

 • Ebaregulaarsed menstruaaltsüklid
 • Tugeva menstruaalverejooksu
 • Endometrioosi ja emaka fibroididi
 • Õrnad rinnad
 • Ärrituvuse ja meeleolu kõikumise

Miks peaksite kasutama progesterooni kreemi?

Igakuise tsükli teisel poolel alates ovulatsioonist kuni menstruatsioonini on progesteroon domineeriv hormoon. Mitte kõik ei tooda tsükli teisel poolel piisavas koguses progesterooni. Enne menopausi, kui munasarjade funktsioon väheneb, tekivad sageli tsüklid, kus naisel ovulatsiooni ei toimu (tuntud kui anovulatoorne tsükkel). Seda menopausi eelset perioodi nimetatakse perimenopausiks. Perimenopausis algavad anovulatoorsed tsüklid võivad põhjustada hormonaalseid muutusi, mis võivad põhjustada kuumahoogusid, verejooksu muutusi, PMS-tüüpi sümptomeid ja paljusid muid menopausi sümptomeid.

Kuigi progesterooni tase langeb menopausi anovulatoorsete tsüklite tõttu nulli lähedale, võib östrogeeni tase langeda vaid umbes 40–60% menopausieelsest tasemest. Progesteroonil on menopausiga seoses mitmeid olulisi rolle. See on östrogeeni loomulik tasakaalustaja, samuti vajalik östrogeeni optimaalseks kasutamiseks. Aastate jooksul tehtud uuringud on näidanud ka muid progesterooni olulisi rolle südames, veresoontes, närvides ja ajus. Paljud naised leiavad, et progesterooni lisamine võimaldab neil taas tasakaalu saavutada.

Tänapäeval mõistame, et puuduv progesteroon (“see teine ​​naishormoon”) põhjustab igasuguseid peeneid hormoonitasakaalu häireid. Ja see pani meid uskuma, et tsirkuleeriva progesterooni taseme täiendamine piirab tervet rida ängistavaid kogemusi, mida naised olid lihtsalt hakanud naiseks olemise osana aktsepteerima.

Kui palju progesterooni on kreemis?

Progesterooni kreem sisaldab kokku 59 grammi kreemi ühe konteineri kohta. Iga 1,1 grammi (üks annus) sisaldab 20 mg looduslikku progesterooni. Iga konteiner sisaldab ligikaudu 50 annust. Hoolikad kliinilised uuringud on näidanud, et see on loomuliku tasakaalu saavutamiseks tõhus kogus.

Kuidas kasutada?

 • Kanna pehmetele aladele, nagu käte või reite sisekülgedele. Muutke kasutuskohta igapäevaselt, et vältida küllastumist.
 • Menopausieelsed naised: kanna peale 1 pump päevas 14 päeva enne eeldatavat menstruatsiooni, lõpeta kasutamine 1-2 päeva enne menstruatsiooni ja alusta uuesti 10-12 päeva pärast menstruatsiooni (menstruatsiooni esimene päev arvestatakse 1. päevaks).
 • Menopausijärgsed naised: kanna peale 1 pump päevas 21 järjestikuse päeva jooksul ja seejärel pea pausi 7-10 päeva järjest.

Hoiatus: Ära kasuta, kui oled rase, imetad või kavatsed rasestuda. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Vältida silma sattumist. Lööbe või ärrituse ilmnemisel kasutamine katkestada. Kasutamine on ette nähtud 18-aastastele ja vanematele täiskasvanutele. Ära ületa 59 ml toote kasutamist kuus. Enne selle toote kasutamist pea nõu oma arstiga. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida jahedas ja kuivas kohas.

Koostisosad: Puhastatud vesi, glütseriin, palmiõli (isopropüülpalmitaat), taimne steariinhape, kaprüül-/kapriintriglütseriidid, glütserüülstearaat, emulgeeriv vaha NF, progesteroon USP, fenoksüetanool, kaprülüülglükool, karbomeer, naatriumvesinikkarbonaat, kaaliumvesinikkarbonaat, kaalium, kaalium (Oenothera biennis), tokoferool, viinamarjaseemne (Vitis vinifera) ekstrakt, takja (Arctium lappa) juureekstrakt.