Biovea progesterooni kreem, 59ml

Kuumakse al. 7.82 / 6 kuud

46.00

Progesterooni kreem: hormonaalse tasakaalu heaks, anovulatoorsete tsüklite korral või loomuliku menopausi lahendusena

 • Valmistatud loodusliku progesterooniga
 • Paljude keha kõige olulisemate hormoonide ehituskivi
 • Aitab vähendada PMS-i tüüpi sümptomeid
 • Vähendab muutusi veritsusmustrites
 • Normaliseerib menstruaaltsüklit
 • Aitab vähendada või täielikult kõrvaldada meeleolu kõikumised
 • Aitab vähendada või kõrvaldada menopausiga seotud kuumahoogusid
 • Suurendab heaolutunnet

BIOVEA® looduslik mikroniseeritud progesteroonikreem sisaldab looduslikku bioidentset progesterooni USP, mis on loodud menstruaaltsükli tasakaalustamiseks ja menopausi sümptomite leevendamiseks, pakkudes miljonitele naistele ohutut ja tervislikku alternatiivi.

Progesteroon võib juhtida ja kontrollida teiste hormoonide, näiteks östrogeeni tootmist. Kõige olulisem on see, et on teada, et suured östrogeeni kogused võivad esile kutsuda hulga metaboolseid häireid ja keha loomulik viis östrogeeni tasakaalustamiseks on progesteroon. Progesterooni kreem aitab saavutada loomulikku tasakaalu.

Millised on madala progesterooni taseme tagajärjed?

Madala progesterooni taseme mõjust ei teata nii palju kui madala östrogeeni taseme mõjust. Anovulatoorsetest menstruaaltsüklitest tingitud madal progesteroonitase, kui munasarjad progesterooni ei tooda, võib aga põhjustada hormoonide tasakaaluhäireid, mille tulemuseks on liiga palju östrogeeni võrreldes progesterooniga. See võib kaasa tuua:

 • Ebaregulaarsed menstruaaltsüklid
 • Tugeva menstruaalverejooksu
 • Endometrioosi ja emaka fibroididi
 • Tundlikud rinnad
 • Ärrituvuse ja meeleolu kõikumise

Miks peaksite kasutama progesterooni kreemi?

Igakuise tsükli teisel poolel alates ovulatsioonist kuni menstruatsioonini peaks progesteroon olema domineeriv hormoon. Kui mitte kõik naised ei tooda tsükli teisel poolel piisavas koguses progesterooni. Näiteks enne menopausi, kui munasarjade funktsioon väheneb, tekivad sageli tsüklid, kus naisel ovulatsiooni ei toimu (tuntud kui anovulatoorne tsükkel). Seda menopausi eelset perioodi nimetatakse perimenopausiks. Perimenopausis algavad anovulatoorsed tsüklid võivad põhjustada hormonaalseid muutusi, mis võivad põhjustada kuumahoogusid, verejooksu muutusi, PMS-tüüpi sümptomeid ja paljusid muid menopausi sümptomeid.

Kuigi progesterooni tase langeb menopausi anovulatoorsete tsüklite tõttu nulli lähedale, võib östrogeeni tase langeda vaid umbes 40–60% menopausieelsest tasemest. Progesteroonil on menopausiga seoses mitmeid olulisi rolle. See on östrogeeni loomulik tasakaalustaja, samuti vajalik östrogeeni optimaalseks kasutamiseks. Aastate jooksul tehtud uuringud on näidanud ka muid progesterooni olulisi rolle südames, veresoontes, närvides ja ajus. Paljud naised leiavad, et progesterooni lisamine võimaldab neil taas tasakaalu saavutada.

Tänapäeval mõistame, et puuduv progesteroon (“see teine ​​naishormoon”) põhjustab igasuguseid peeneid hormonaalse tasakaalu häireid. BioVea tootja leiab, et tsirkuleeriva progesterooni taseme täiendamine piirab tervet rida ängistavaid sümptomeid, mida naised on lihtsalt hakanud naiseks olemise osana aktsepteerima.

Kui palju progesterooni on kreemis?

Progesterooni kreem sisaldab kokku 59 grammi kreemi ühe tuubi kohta. Iga 1,1 grammi (üks annus) sisaldab 20 mg looduslikku progesterooni. Iga tuub sisaldab ligikaudu 50 annust. Hoolikad kliinilised uuringud on näidanud, et see on loomuliku tasakaalu saavutamiseks tõhus kogus.

Kuidas kasutada?

 • Kanna pehmetele aladele, nagu käte või reite sisekülgedele. Muutke kasutuskohta igapäevaselt, et vältida küllastumist.
 • Enne menopausi: kanna peale 1 pumbatäis päevas 14 päeva enne eeldatavat menstruatsiooni (ehk alates eeldatavast ovulatsiooni toimumisest), lõpeta kasutamine 1-2 päeva enne menstruatsiooni ja alusta uuesti 10-12 päeva pärast menstruatsiooni (menstruatsiooni esimene päev arvestatakse 1. päevaks).
 • Peale menopausi: kanna peale 1 pump päevas 21 järjestikuse päeva jooksul ja seejärel pea pausi 7-10 päeva järjest.

Hoiatus: Ära kasuta, kui oled rase, imetad või kavatsed rasestuda. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Vältida silma sattumist. Lööbe või ärrituse ilmnemisel kasutamine katkestada. Kasutamine on ette nähtud 18-aastastele ja vanematele täiskasvanutele. Ära ületa 59 ml toote kasutamist kuus. Enne selle toote kasutamist pea nõu oma arstiga. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida jahedas ja kuivas kohas.

Koostisosad: Puhastatud vesi, glütseriin, palmiõli (isopropüülpalmitaat), taimne steariinhape, kaprüül-/kapriintriglütseriidid, glütserüülstearaat, emulgeeriv vaha NF, progesteroon USP, fenoksüetanool, kaprülüülglükool, karbomeer, naatriumvesinikkarbonaat, kaaliumvesinikkarbonaat, kaalium, kaalium (Oenothera biennis), tokoferool, viinamarjaseemne (Vitis vinifera) ekstrakt, takja (Arctium lappa) juureekstrakt.

Laost otsas

Tootekood: 818423023694 Kategooriad: , ,