ROCKING UNDIES Thong (xs-xl)

Kuumakse al. 5.61 / 6 kuud

33.00

Rocking Undies on Eestis toodetud ja disainitud super imav aluspesu, mis asendab menstruatsiooni ajal või põiepidamatuse korral tavapäraselt kasutatavaid hügieenitarbeid. Diskreetne ja allergivaba aluspesu on mugav kasutamiseks ka menstruatsiooni välisel ajal.

Rocking Undies Thong on funktsionaalne stringipaar, mis on mugav kasutamiseks vähese voolusega päevadel, plekikaitsena menstruatsiooni ajal või kergete lekkeprobleemide korral. Kasuta, pese, kasuta jälle.

– Kanna kuni 12 tundi

– Imab 4 väikest või 1,5 suurt tampoonitäit

– Sobib kandmiseks nii päeval kui öösel

– Sobib menstruatsiooni ajal ja uuriinipidamatuse korral

See lekkekindel aluspükste paar on valmistatud ülipehmest bambuskangast, mis on looduslikult antibakteriaalne, õhku läbi laskev ja kehatemperatuuri reguleeriv. Pesu koosneb neljast peentehnoloogilisest osast, mis muudab materjali mikroobe tõrjuvaks, niiskust eemal hoidvaks, hästi imavaks, hingavaks ning lekkekindlaks. Kõrge kvaliteediga pesu pakub kindlat kaitset ebameeldivate plekkide eest, olles samas valmistatud super imavast hõbeda-ioonidega töödeldud kangast.

Müüme pakendita kuna tootmine on Eestis ja selliselt väldime üleliigset prügi.

Lekkekindlad aluspüksid suurused

Peale kasutamist loputa, pese pesumasinas kuni 40 kraadises vees, riputa kuivama. Ära kasuta valgendajat ega pesu pehmendajat. Ära triigi.

Segaduses milliseid lekkekindlaid aluspükse ikkagi eelistada? Loe meie blogipostitust.

Suuruse valikuks mõõda on puusa kõige laiemast kohast ümber puusa kondi!

Kahe suuruse vahel olles vali väiksem !

Suurus :
Puhasta
Tootekood: - Kategooriad: , ,

Sulle võib meeldida ka…