AllMatters OrganiCup menstruaalanum silikoonist

24.00

AllMatters (endise nimega OrganiCup) menstruaalanum on pehmest, allergiavabast silikoonist valmistatud menstruaalanum. 100% kloori, liimi, parfüümi ja muude ainete vaba. Ühesõnaga vaba kõigest, mis ei kuulu Sinu kehasse!

A suurus on mõeldud naistele, kes ei ole sünnitanud. Tegemist on kõige levinuma suurusega. Sobib ka kasutamiseks mitte väga vererohketel päevadel.

B suurus on mõeldud naistele, kes on sünnitanud. B suurust soovitatakse ka naistele, kellel on vererohke menstruatsioon.

Mini suurus on mõeldud teismelistele ja neile, kellel on väga vähese verega menstruatsioon.

Kuutopsiga säästad raha enda jaoks ning ressurrsse planeedi jaoks. Mõtle, milliseid jäätmeid toodavad hügieenisidemed ja tampoonid. Keskmine naine kasutab elu jookusl 11 000 sidet või tampooni. Menstruatsoonitass kujutab endast 30 grammi jäädet 30 kilogrammi asemel! Ühekordsed hügieenivahendid sisaldavad naftapõhiseid kemikaale ja lõhnaaineid, mis võivad tekitada endokriinseid korratusi. Lisaks sisaldub nendes ka taimekaitsemürke.

Üheksa naist kümnest jääb menstruaalanumat kasutama peale esmakordset proovimist. Alguses võib harjumine võtta paar kuud aega kuid kui asja kätte saad, siis ei soovi Sa sellest väikesest imevahendist enam loobuda! Eriti mugav on kasutada anumat reisil või kasvõi ujulas käies. Menstruaalanumaga võib sportida, magada, teha ka kõike mida teeksid siis, kui Sul ei ole parasjagu päevad. Sa lihtsalt unustad, et sul on päevad kandes menstruaalanumat. Paljud kasutajad on maininud, et nende menstruatsioonid on muutunud kuutopsi kasutades ka vähem vererohkeks.

Vaata videot kuidas kasutada menstruaalanumat

Lae alla OrganiCup kasutusjuhend

Suurus :
Puhasta
Tootekood: - Kategooriad: ,

Lisainfo

Suurus

A suurus (keskmine), B suurus (suurem), Mini suurus (väiksem)