Viljakuse ABC kombo (Daysy 2.0 viljakusmonitor ja Paremate päevade käsiraamat)

Kuumakse al. 12.76 / 36 kuud

315.00

Meie tervislike päevade ja loomulikku pereplaneerimise kombo on ideelne kõigile naistele, kes soovivad oma keha ja tsüklit paremini tundma õppida.

“Paremate päevade käsiraamat”, mille autor Lara Briden kogus raamatus esitatud teadmisi töötades üle 20 aasta loodusravi arstina, annab olulist infot päevade kohta. Brideni missioon on julgustada naisi eelistama looduslikult tsükli ja kehaga tegelema. Oma raamatus esitab ta uue arusaama naiste tervisest: päevadel on fundamentaalne koht naiste tervises, kuna need on eluline märk.

Daysy on suurepärane tehnoloogiline kaaslane raamatule: viljakusmonitoriga saad jälgida, milline Sinu tsükkel ja millises faasis see täpselt parasjagu on.

Daysy 2.0 viljakusmonitor nüüd uuenenud korpuse ja Bluetooth® süngivõimalusega.

Daysy on nutikas viljakuse jälgimise seade, mis võimaldab Sul oma tsüklit tundma õppida. Tänu Daysy-le tead täpselt, millal viljastumine on võimalik ja millal mitte. Oma viljastumisvõimelises faasis võid planeerida rasedust, viljastumiseni mitte viivas faasis ei ole see võimalik. See on Sinu valik.

Lae alla põhjalik materjal, mis selgitab Daysy toimimist ja Sinu hormoone:

Daysy juhend sinu hormoonidele

Lae alla toote kasutusjuhend.

Kanada loodusravi arst Dr. Lara Briden-i raamat Paremate päevade käsiraamat on revolutsiooniline teos, mis koondab endasse tänaseks teadusuuringutega tõestatud faktid rasestumisvastaste vahendite tegelikest mõjudest naise organismile – aspektid, millele arstid üldjuhul tähelepanu ei juhi; käsitleb erinevaid kaasaegseid tsüklihäireid ning pakub välja variante, kuidas oma keha ravimivabalt tasakaalustada ehk tsüklit reguleerida.

Lara Briden annab ülevaate naise tervisest tema erinevatel eluperioodidel:

  • hormonaaltsükli väljakujemine puberteedieas;
  • menstruatsiooniga seotud vaevused (vererohke menstruatsioon, valu menstruatsiooni ajal jne);
  • liiga pikk tsükkel, liiga lühike tsükkel, menstruatsioonide puudumine, ovulatsioonide puudumine;
  • PCOS, PMS, endometrioos;
  • teised fertiilse ea võimalikud probleemid;
  • premenopaus ja üleminekuiga,

…selgitades kuidas tasakaalustada oma keha ja reguleerida tsüklit hoidudes sedavõrd tavapäraseks kujunenud antibeebipillidest ja hormoonasendusravist, pöörates hoopis tähelepanu toitumisele, toidulisanditele, bioidentsetele hormoonidele ning ravimtaimedele.

Tsitaat raamatust:

“Elame naiste tervise jaoks kummalisel ajal. Ajal, mil naistele ja tüdrukutele rutiinselt ravimite välja kirjutamist, mis nende hormonaalse süsteemi välja lülitavad, peetakse normaalseks.  Mida me küll teeme? Miks peaksime me terve naise hormoonid alla suruma lihtsalt selleks, et saavutada banaalset eesmärki vältida rasedust? Viljakus on terviseväljendus, see ei ole haigus, mida peaks arstirohtudega ravima. Kujuta ette, et hormonaalset rasestumisvastast vahendit pakutakse täna esimest korda. Üsna tõenäoliselt oleksid enamus naisi, arste ning teadlasi vapustatud. Kuid see on modernne vaatenurk, mis väärtustab naisi ja nende hormoone. Pillid ei ole modernsed. See on 1950-ndate aastate reliikvia ajast, mil inimestel oli asjadest teistsugune arusaam.”

Antud kauba eest saab tasuda ka LHV järelmaksuga osadena.
Loe lähemalt siit või täida taotlus siin ja LHV teeb  Sulle kohe pakkumise.

Daysy kohta võid lähemalt uurida ka tootja kodulehelt.

Kategooria:

Lisainfo

Kaal 0.038 kg
Mõõtmed 13 × 2.2 × 4.8 cm