Thinx BTWN suure imavusega aluspüksid “Bikini” noortele

30.00

Mis need veel on?

THINX on aluspüksid, mida saab kanda menstruatsiooni ajal vältimaks lekkeid. Nad on valmistatud neljast peentehnoloogilisest kihist, mis teevad nad mikroobe tõrjuvaks, niiskust eemal hoidvaks, hästi imavaks ning lekkekindlaks. Ja ei, nad ei tundu nagu mähkmed! Sa ei tunne niiskust ega Sul ei ole tunne nagu istuksid oma veres! Thinx sobib ka inkontinentsiprobleemidega naistele.

Thinx BTWN aluspükste valmistamisel on kasutatud orgaanilist puuvilla ning patenteeritud lekkekindlat tehnoloogiat. Olenevalt Sinu verekogusest päevade ajal  (kerge, keskmine või suur) võid kanda neid pesukaitse asemel kasutades tampooni, sidet või menstruaalanumat või vähese määrimise korral täiesti ilma lisakaitseta.

Materjal

Kõige sisemine: 95% puuvill, 5% elastaan; Keskmine: hingav veekindel materjal (polüteraani tüüp), 95% puuvill, 5% elastaan; Välimine 89% nailon, 11% elastaan; Trimm: 100% polüester.

Kuidas hooldada?

Kõigepealt loputa jaheda veega, seejärel pane pesukotti (see hoiab neid õrnakesi jätkuvalt õrnana), pese masinas jaheda veega ning riputa kuivama. Ära kasuta valgendajat ega pesu pehmendajat. Võid olla rahulik, need ei riku Sinu ülejäänud riideid masinas.

Võtame tabuvabalt! Menstruatsioonid on 100% normaalsed ja loomulikud. Peaagu pool maailma kogeb neid! See ei ole üldse vastik. Kuigi Sinu päevad võivad tunduda tüütutena on see märk sellest, et oled tugev 💪 ja terve 🌳 ning Sinu keha teeb seda, mida ta peab tegema. 🔴

Suuruse valikuks mõõda on puusa kõige laiemast kohast ümber puusa kondi!

XS 73,5-77 cm, S 80-84 cm, M 88-92 cm, L 96-100 cm

Kui Sinu mõõtu ei ole parasjagu laos, siis võtame Sinuga ühendust ja täpsustame tarneaja. Kui suurus on laos siis tarnime tavapärase 1-5 päevaga.

Vaata toodet tutvustavat videot

Segaduses milliseid lekkekindlaid aluspükse ikkagi eelistada? Loe meie blogipostitust.

Suurus :
Puhasta
Tootekood: - Kategooriad: ,