Thinx lekkekindlad aluspüksid mudel “Puusakallistaja”

Kuumakse al. 7.65€ / 6 kuud

45.00

Mis maagia see on?

THINX on aluspüksid, mida saab kanda menstruatsiooni ajal vältimaks lekkeid. Nad on valmistatud neljast peentehnoloogilisest osast, mis teevad nad mikroobe tõrjuvaks, niiskust eemal hoidvaks, hästi imavaks ning lekkekindlaks. Ja ei, nad ei tundu nagu mähkmed! Sa ei tunne niiskust ega Sul ei ole tunne nagu istuksid oma veres!

Thinx sobib ka inkontinentsiprobleemidega naistele.

THINX ON LEKKEKINDLATE TÕELINE PREEMIUMKLASS!

Puusakallistaja (Hiphugger) mudel on Thinx brändi kõige populaarsem. Nendega tunned end mugavalt ja kuivana igas olukorras kuna mahutavad tervelt 2 tampoonitäit verd. Sa ei pea kartma lekkeid kasutades tampooni või menstruaalanumat.

Materjal

Kõige sisemine: 95% puuvill, 5% elastaan; Keskmine: hingav veekindel materjal (polüteraani tüüp), 95% puuvill, 5% elastaan; Välimine 89% nailon, 11% elastaan; Trimm: 100% polüester.

Kuidas hooldada?

Kõigepealt loputa, pane pesukotti (see hoiab neid õrnakesi jätkuvalt õrnana), seejärel pese külma veega ning riputa kuivama. Ära kasuta valgendajat ega pesu pehmendajat. Võid olla rahulik, Sinu ülejäänud riideid masinas nad ei riku.

Disainitud New York-is, valmistatud Sri-Lankal inimestele, kellel on menstruatsioon.

Võtame tabuvabalt!

Thinx-i toodetakse väga erinevatele puusaümbermõõtudele:

84-86 cm, 89-91 cm, 94-97 cm, 99-102 cm, 104-107 cm, 109-113 cm, 116-119 cm, 122-126 cm

Täpsusta oma puusaümbermõõt tellimuse esitamisel “märkuste” lahtrisse. Kui Sinu mõõtu ei ole parasjagu laos, siis võtame Sinuga ühendust ja täpsustame tarneaja. Kui suurus on laos, siis tarnime tavapärase 1-5 päevaga.

Vaata toodet tutvustavat videot

Segaduses milliseid lekkekindlaid aluspükse ikkagi eelistada? Loe meie blogipostitust.