SOLIDU tahke käte ja keha seep 20 Seconds

6.99

See õrn seep loodi 2020. aastal, kui me kõik hakkasime kordi tihedamini käsi pesema :). Rikkalik mango- ja sheavõi ning pehmendav päevalilleõli teeb selle seebi pehmeks ja kreemjaks. Täpselt see, mida vajate igapäevaseks kätepesuks ja see toimib suurepäraselt ka kehapesuna. Siidise vahuga on see seep võimalikult õrn ja säilitab siiski kõik desinfitseerivad omadused, mis on alati olulised.

Bergamoti, litši ning lavendli ja eukalüpti varjundiga lõhnastatud 20 SEKUNDIT annab tsitruselise naudingu ja värskuse tunde.

Hõõruge hästi, katke kindlasti kõik oma käte osad ja nühkige 20 sekundit!

Kuidas toimivad seebid viiruste ja bakterite vastu?

Külmprotsessiga tahketel seepidel, nagu me teeme SOLIDUs, on kõrge pH väärtus. Sellepärast on nad looduslikult antibakteriaalsed: bakterid ei saa veel paljuneda pH 9 juures.
Parim viis viiruste leviku tõkestamiseks on käte pesemine. Pärast seebibaariga pesemist on käte pH oluliselt kõrgem. See häirib viiruse rasvhappe välimist kihti, põhjustades selle lahustumist, lagunemist ja sellest tulenevat pesemist.
Käsi on soovitatav pesta seebi ja veega sageli ja vähemalt 20 sekundit. Käte nõuetekohane pesemine eemaldab mustuse, viirused ja bakterid, mis aitab peatada nende levikut teistele inimestele ja objektidele.

Kaal: 55g.

Uuenduslikud pakendid
SOLIDU pakendid on nii plasti- kui ka paberivabad, täiesti looduslikud ja neid saab tagaaias kompostida 45 päevaga.

LOODUSLIK JA OHUTU.
SOLIDU pakendid toodetakse tärklisest, bambusest ja puusöest. Bambus on üks säästlikumaid materjale kogu maailmas, kasvades kuni meeter päevas. Selle karbi valmistamiseks töödeldakse bambust koos loodusliku tärklisega. Materjal värvitakse söega ilma sünteetilisi värvaineid kasutamata.

SOLIDU karbi tootmiseks kasutatakse neitsi bambuse asemel bambusest valmistatud tükeldusi bambusest söögipulgade tootmisel.

Koostisosad:

Helianthus Annus Seed (Sunflower Oil), Aqua, Sodium Hydroxide, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Mangifera Indica Seed Butter (Mango Butter), Sodium Citrate, Litsea Cubeba (May Chang) Oil, Citral, Citrus Bergamia (Bergamot), Titanium Dioxide, Eucalyptus Globulus (Eucalyptus Essential Oil), Linalool, Lavandula Hybrida (Lavender) Oil, Geraniol, Citranellol.