Allahindlus!

SOLIDU jõulukingikomlekt Cinnamon Spice + No Knots

30.99 24.79

SOLIDU keskkonnasõbralik kingikomplekt / jõuluehe

SOLIDU on välja töötanud kingi, mis võiks olla samal ajal eetiline ja keskkonnasõbralik. Siin on kokku pandud Cimmanon Spice šampoon ja No Knots palsam pakendisse, mis on biolagunev ning dekoreeritud 100% taaskasutatud satiinpaelast, mis on saadud plastikpudelitest.

Seda kingitust võib kasutada ka jõulukaunistusena!

Komplekti pakend on plastiku- ja paberivaba ning valmistatud tärklisest, bambusest ja söest. Tagahoovis laguneb see pakend 45. päevaga. Bambus on üks kõige sääsvtamatest materialidest maailmas kasvades kuni meeter päevas. Selle pakendi tootmiseks kasutatakse bambuskepikeste jääke, mida töödeldakse naturaalse tärklisega. Materjal värvitakse söega seega ei kasutata sünteetilisi värve. Karp on maale kasulik väetisena ja seda võib isegi loomadele sööta süsivesiku allikaks.

Pael on 100% ümbertöödeldud: see on valmistatud kasutatud plastikpudelitest. Plastikpudelid on kokku korjatud ümbertöötlemisjaamadest Euroopas, plastikpudelid on katki tehtud ja vedelaks muudetud ning seejärel kootud, et saada see 100% ümbertöödeldud kangas. Oma ostuga toetad nelja plastikpudeli ümbertöötlemist!

MIS ON KINGIPAKI SEES?

Tahke šampoon Cinnamon kaneeli, vanilje ja vürtsidega.

Tahke palsam No Knots jojoba õli, mango või ja laimiga.

Ei mingit vett.

Ei mingit plastikut.

Ainult konsentreeritud headus.

SOLIDU on keskkonnasäästlik, teadlik kosmeetikabränd Leedust. SOLIDU toodetes kasutatakse ainult kõrgkvaliteetseid, konsentreeritud koostisosi ning ei kasutatata vett. SOLIDU pakendid on plastikuvabad. Sinu igapäevased juuksehooldustooted võivad sisaldada ligikaudu 80% vett. SOLIDU toodetes on taimsed õlid, eeterlikud õlid ja ekstraktid. Lihtne kasutada, säästvad planeedile ning mahedad Sinu juustele.

Sulle võib meeldida ka…