Pura Balance Balance progesterooni kreem, 46ml

Kuumakse al. 6.63 / 6 kuud

39.00

Dr. Anna Cabeca Purabalance PPR progesterooni kreem on ilus kooslus bioidentsest progesteroonist ning pregnenoloonist, nö kõigi hormoonide emast. Kreem on väga hea imendumisvõimega, puhas ning GMO vaba. Proovi ka Biovea Progesterooni kreemi.

Progesterooni kreem toetab:

  • Luustiku ainevahetust;
  • Hormonaalset tasakaalu;
  • Keha toimetulekut stressiga;
  • Stabiilset meeleolu.

Lisaks on see tõhus vananemisvastane näokreem, misa võid kasutada näol ja kaelal. Toode sisaldab loomulikku progesterooni. Miks see tähtis on? Enamus sünteetilisi progesterooni sarnaseid produkte sisaldavad tegelikult progestiine, mis on progesterooni sünteetilised analoogid. Progestiinid on palju võimsamad, kui meie enda kehaomane progesteroon. Progestiine võib keha aga metaboliseerida toksilisteks kõrvalaineteks, mis võivad kehaomase loomuliku progesterooni tootmist häirida tekitades hormonaalseid korratust ja õhutades östrogeeni domineerimist.

Loomulik ehk bioidentne progesteroon on sarnane progesteroonile, mida keha ise toodab. Seda toodetakse teaduslaborites metsikust jamsist ning soja ubadest (loomulikku progesterooni ei tohiks segamini ajada jamsi ekstraktidega).

Pregnenolooni tase, nagu teistegi hormonaalset tasakaalu tagavate hormoonide tase, langeb vanuse kasvades. Seetõttu on oluline olla teadlik selle hormooni vajalikkusest, sealhulgas luude ja aju tervisele.

Kuidas kasutada?

Kanna 1/4 – 1/2 teeluskatäit pehme naha piirkondadele (nägu, kael, rind ja käevarte siseküljed) ning masseeri hoolega sisse.

Vaata videot millal ja kuidas täpsemalt progesterooni kreemi kasutada.

Loe täpsemaid teadusaspekte Purabalance PPR kreemi kohta siit: Pura Balance_progesterooni kreem.