“OhEi” eriti kindel kombo (3 x Rocking Undies Bokser + OrganiCup kuutops)

Kuumakse al. 7.65 / 12 kuud

90.00

See kombo on Sulle kui soovid:

  • hakata raha säästma seni iga kuu ostetud ühekordsetelt intiimhügieenivahenditelt 💲

  • vähendada endast iga kuu järele jäävat prügihulka ♻️

Sa ei pea enam ostma ei tampoone, sidemeid ega pesukaitseid. 🤑

Vaata kuidas töötab menstruaalanum.

Tellimust tehes täpsusta oma OrganiCup-i ja RockingUndies suuruse soov “märkused” lahtrisse.

OrganiCup-i on olemas Mini, A ja B suuruses. Vali anum vastavalt oma igakuisele voolusele, kehtib pritsiip know your flow 😉 Kui Sul on suurem voolus, vali B, kui veritsed vähem, võta A. Kui oled teismeline, ei ole sünnitanud või kardad lihtsalt, et teised on liiga suured, proovi Mini suurust!

RockingUndies on Eestis toodetud ja disainitud super imav aluspesu, mis asendab menstruatsiooni või põiepidamatuse korral ühekordseid hügieenitarbeid. Diskreetne ja allergivaba aluspesu on mugav kasutamiseks ka menstruatsiooni välisel ajal.

Lekkekindlad aluspüksid vali oma puusaümbermõõdu järgi mõõtes puusa kõige laiemast kohast puusakondi juurest!

Tellimust tehes täpsusta oma suuruse soov “märkused” lahtrisse !

Suurus/puusa ümbermõõt/EU suurus

  • XS/S suurus puusale 85-95 cm (toote sees sildile märgitud vaid S)
  • M/L suurus puusale 95-110 cm (toote sees sildile märgitud M)

Lekkekindlad aluspüksid on märkamatud, mugavad ja hoiavad riided puhtad, et saaksid end tunda värselt ka potentsiaalselt piinlikes olukordades 🤭 Müüme seda toodet pakendita, et säästa keskkonda ning hoida hind võimalikult taskukohane, toode jõuab posti vaid paberkotis.

Selle lekkekindla aluspükste paari sisemine imav osa on valmistatud ülipehmest bambuskangast, mis on looduslikult antibakteriaalne, õhku läbi laskev ja kehatemperatuuri reguleeriv.

Selle lekkekindla aluspükste paari jalgevahe materjal on mikroobe tõrjuv, niiskust eemal hoidev, hästi imav, hingav ning lekkekindlel. Kasutatud on super imavat hõbeda-ioonidega töödeldud kangast. Kangas imab kuni 3 tampoonitäit ehk 20 ml, ei jäta ebameeldivat lõhna ning on korduvkasutatav.

Peale kasutamist loputa, pese pesumasinas kuni 40 kraadises vees, riputa kuivama. Ära kasuta valgendajat ega pesu pehmendajat. Ära triigi.

Sellise komboga hakkad oma päevi lausa ootama! 💣