Nutrisorb vedel raud 15 ml

16.30

Pakume naturaalseid ja ökoloogiliselt puhtaid toidulisandeid Inglismaalt. Kasutatud on vaid sertifitseeritud koostisosi, mis ei sisalda saasteaineid ega pestitsiide. Kus vähegi võimalik, kasutatakse orgaaniliselt kasvatatud ürte. Kõikide toodete väljatöötamisel toetutakse teadusuuringutele -eesmärgiks on kõrgeim kvaliteet.

Raud on energia võtmetoitaine, see transpordib hapnikku veres ning toetab kilpnäärmehormooni tootmist. Raua defitsiit võib olla premenstruaalse väsimuse põhjus. Raud on vererohke menstruatsiooni kriitiline toitaine. Raud parandab raua defitsiiti, mida põhjustab vererohke menstruatsioon, kuid see võib ka menstruatsioone kergemaks muuta. Rauavaegus võib olla nii vererohke menstruatsiooni põhjus kui ka tagajärg.

Jätkub ca 30 päevaks:

  • Raud aitab kaasa vere punaliblede ja hemoglobiini normaalsele moodustumisele
  • Raud aitab kaasa normaalsele energiavahetusele
  • Raud aitab kaasa normaalsele kognitiivsele talitlusele
  • Raud aitab vähendada väsimust ja kurnatust

KASUTUSJUHISED
15 tilka päevas tilgutada vette või toidu sisse, otse keele alla või vastavalt professionaali soovitustele. Ärge ületage soovitatud päevast kogust. Toidulisandeid ei tohi tarvitada tasakaalustatud ja mitmekesise toitumise ja tervisliku elustiili asendajana. Kui olete meditsiinilise järelevalve all, konsulteerige enne toote tarvitamist arstiga. Sisaldab rauda, mis suurtes annustes võib olla kahjulik väikestele lastele. Hoidke lastele kättesaamatus kohas.

TOOTEINFO
Päevane annus (15 tilka) sisaldab:          %NRV*-st
Raud                                7  mg                 50

*NRV (nutrient reference value)  – päevane võrdluskogus

KOOSTISOSAD
Vesi, raudammooniumtsitraat, sidrunhape, säilitusaine (kaaliumsorbaat).

Originaalnimetus: Nutrisorb Liquid Iron
Netokogus: 28g