Nutrisorb vedel metüül B kompleks 15 ml

16.30

Vedel metüül B kompleks. Sisaldab bioaktiivsetes vormides B12- vitamiini (metüülkobolamiinina) ja folaati (metüülfolaadina). 5-MTHF on looduslik folaadi vorm, mida leidub ka rohelistes lehtviljades. Vitamiinid B2, B3, B5, B6, B12 ja folaat aitavad vähendada väsimust ja kurnatust. Ühest pudelist jätkub ca 39 päevaks.

B-vitamiinid on vajalikud rahustavate neurotransmitterite GABA ja serotoniini sünteesiks. Vitamiin B alandab tajutavat stressi ja ärevust.

Vitamiin B6-l on oluline roll nii progesterooni kui GABA sünteesis alandades põletikku ning aidates kaasa östrogeeni normaalsele detoksifikatsioonile. Vitamiin B6 on loomulik diureetikum ning leevendab histamiini talumatust. Vitamiin B6 võib tugevalt leevendada PMS-i sümptomeid. Magneesium koos vitamiin B6-ga tekitab hea sünergia PMS-i ravis. Mõlemad toitained omavad organismile kasulikku mõju kaasa arvatud põletiku alandamine.

Kirjeldus

Arvamused
KASUTUSJUHISED
12 tilka päevas segatuna vee või toiduga, otse keele alla või vastavalt professionaali soovitustele. Ärge ületage soovitatud päevast annust. Toidulisandeid ei tohi tarvitada tasakaalustatud ja mitmekesise toitumise ja tervisliku elustiili asendajana. Kui olete meditsiinilise järelevalve all, konsulteerige enne toote tarvitamist arstiga.

TOOTEINFO

Päevane annus (12 tilka) sisaldab: %NRV*-st
Tiamiin (vitamiin B1) 10 mg 909
Riboflaviin (vitamiin B2) 3,2 mg 229
Niatsiin (vitamiin B3) 10 mg NE 63
Vitamiin B6 10 mg 714
Folaat 100 mcg 50
Vitamiin B12 10 mcg 400
Pantoteenhape 2,3 mg 38
*NRV (nutrient reference value) – päevane võrdluskogus
NE – niatsiiniekvivalent

KOOSTISOSAD
Puhastatud vesi, tiamiin (tiamiinhüdrokloriidina), Vitamiin B6 (püridoksiinhüdrokloriidina), niatsiin (nikotiinamiidina), riboflaviin (riboflaviin-5-fosfaat naatriumina), pantoteenhape (kaltsiumpantotenaadina), naatriumbikarbonaat, folaat (Quatrefolic [(6s-5-metüültetrahüdrofoolhappe glükosamiinsool)], vitamiin B12 (metüülkobolamiinina).

originaalnimetus: Nutrisorb Liquid Methyl B Complex
Netokogus: 28 g