Metüül B kompleks 60

23.50

Pakume naturaalseid ja ökoloogiliselt puhtaid toidulisandeid Inglismaalt. Kasutatud on vaid sertifitseeritud koostisosi, mis ei sisalda saasteaineid ega pestitsiide. Kus vähegi võimalik, kasutatakse orgaaniliselt kasvatatud ürte. Kõikide toodete väljatöötamisel toetutakse teadusuuringutele -eesmärgiks on kõrgeim kvaliteet.

B-vitamiinid on vajalikud rahustavate neurotransmitterite GABA ja serotoniini sünteesiks. Vitamiin B alandab tajutavat stressi ja ärevust.

Vitamiin B6-l on oluline roll nii progesterooni kui GABA sünteesis alandades põletikku ning aidates kaasa östrogeeni normaalsele detoksifikatsioonile. Vitamiin B6 on loomulik diureetikum ning leevendab histamiini talumatust. Vitamiin B6 võib tugevalt leevendada PMS-i sümptomeid. Magneesium koos vitamiin B6-ga tekitab hea sünergia PMS-i ravis. Mõlemad toitained omavad organismile kasulikku mõju kaasa arvatud põletiku alandamine.

60 kapslit
Netokogus: 20 g

  • Metüülvormis B-kompleks on hea imendusega toidulisand, mis sisaldab toitaineid nende bioloogiliselt aktiivsetes vormides.
  • Sisaldab metüülvormis folaati ehk 5-MTHFi, mis on looduslik folaadivorm, mida leidub näiteks rohelistes aedviljades. Metüülfolaat on bioloogiliselt aktiivses vormis, mis on keha jaoks valmis kasutamiseks
  • B-vitamiine on vaja selleks, et vabastada toidust energiat ja hoida närvisüsteemi ning hormonaalsüsteemi taitlust normaalsena.
  • B-vitamiinid toetavad vereringet ning immuunsüsteemi ning aitavad säilitada küünte, juuste ja silmade tervist.
  • Vitamiinid B2, B3, B5, B6 ja vitamiin B12 aitavad vähendada väsimust ja kurnatust.
  • Folaat ja vitamiin B12 aitavad kaasa normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele ning aitavad vähendada väsimust ja kurnatust.

TARVITAMISJUHISED
1 kapsel päevas koos toiduga hommikul või lõunal või vastavalt professionaali soovitustele.
Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili.  Ärge ületage soovitatud päevast annust. Kui olete meditsiinilise järelevalve all, konsulteerige enne toote tarvitamist arstiga. Pikaajaline vitamiin B6 (üle 10 mg päevas) kasutamine võib põhjustada kerget kipitust ja tuimust.

TOOTEINFO

Päevane annus (1 kapsel) sisaldab:   % NRV*
Vitamiin B1 25 mg 2273
Vitamiin B2 25 mg 1786
Vitamiin B3 25 mg NE† 156
Vitamiin B6 25 mg 1786
Folaat 250  mcg 125
Vitamiin B12 250 mcg 10 000
Biotiin 200 mcg 400
Pantoteenhape (vitamiin B5) 25 mg 417
Koliin 25 mg
Inositool 25 mg
PABA 25 mg

*protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele (NRV – Nutrient Reference Value)
†NE = niatsiiniekvivalent

KOOSTISOSAD:
kapsel (hüdroksüpropüülmetüültselluloos), vitamiin B6 (püridoksaal-5-fosfaat), vitamiin B2 (riboflaviin-5-fosfaat), vitamiin B1 (tiamiinvesinikkloriid), pantoteenhape (kaltsiumpantotenaat), inositool, koliinbitartaat, niatsiin (nikotiinamiid), paraaminobensoehape, vitamiin B12 (adenosüülkobalamiin ja metüülkobalamiin), folaat (kaltsium-L-metüülfolaat), paakumisvastased ained (ränidioksiid ja magneesiumstearaat), biotiin.

BioCare on professionaalne kõrge kvaliteediga toidulisandite sari. BioCare’i asutajateks on toitumisspetsialistid, kellel on aastatepikkune kogemus nii toitumise kui ka biokeemia vallas. Toiduisandite tootmise aluseks on põhjalik uurimistöö – grupp teadlasi ja toitumisspetsialiste töötavad välja unikaalsed, kõrgeima kvaliteediga tooted, mis põhinevad viimastel teadusuuringutel.

BioCare’i toidulisandid toetavad tervist ja annavad elujõudu, sõltumata sellest, kas parasjagu on vaja lisandit üldiseks toetuseks või on tarvis mõnda spetsiifilisemat toodet. BioCare’i on samas ka ideaalseks töövahendiks toitumisnõustajatele ja –terapeutidele, arstidele, osteopaatidele, kiropraktikutele ning loodusravispetsialistidele.

BioCare’i eriline tähelepanu on suunatud probiootikumide, rasvhapete, seedeensüümide ja antioksüdantide väljatöötamisele. Tootevalik koosneb kõige puhtamast saadavalolevast toormaterjalist ja sisaldab toitaineid hästiimenduvates ja biokättesaadavates vormides. Sama oluline kui kvaliteet on BioCare’i jaoks innovaatilisus – seda nii tootearenduses kui ka uute tehnoloogiate avastamisel ja kasutuselevõtul. BioCare on olnud looduslike toidulisandite valdkonnas tootearenduse ja innovatsiooni poolest esirinnas juba üle 20 aasta.

BioCare tooted on valmistatud talumatusega isikutega arvestades. Kasutatud on kõige puhtamaid toormaterjale ja välditud on ebavajalikke lisaaineid. Kõik tooted on suhkru-, pärmi – ja gluteenivabad. Kuna lisaainete hulk on viidud miinimumini, võib tablettidel esineda loomulikke variatsioone maitse, värvi ja lõhna osas. Toodete stabiilsus on BioCare’le väga oluline ning vastab tootmisstandarditele.

Loomsete komponentide hulk on viidud miinimumini, enamik BioCare’i tooteid sobivad ka taimetoitlastele ja veganitele. Seetõttu on BioCare vähendanud želatiinkapslite osakaalu ja selle asemel on hakanud kasutama taimse tselluloosiga kapsleid. Ühtegi BioCare’i toodet ega lisandi koostisainet pole testitud loomadel.

BioCare probiootikumid on elujõulised, happe- ja sapikindlad ning asustavad sooletrakti efektiivselt. Spetsiaalne LAB 4 kompleks (L.acidophilus CLT-60 & CUL-21, B.bifidum CUL-17 & CUL-20) koosneb happekindlatest bakteritüvedest, mis on pärit inimeselt, saadaval ainult BioCare toodanguna. Laialdaselt testitud ja tõestatud efektiivsusega. BioCare oli esimene, kes tutvustas laia valikut taimseid ensüüme (bromelaiin, papaiin), mis toetavad seedimist ja kindlustavad täieliku valkude, rasvade ja süsivesikute lõhustumise.
BioCare tutvustas esimesena kroom polünikotinaati (niatsiiniga seotud kroom). See kroomi vorm on seotud glükoosi tolerantsusfaktoriga (GTF) ja sisaldab hästiimenduvat bioaktiivset kroomi, mis aitab säilitada ühtlast veresuhkru taset.
BioCare võttis esimesena kasutusele magneesium malaadi – hästiimenduva magneesiumi vormi.
BioCare hakkas esimesena kasutama külmkuivatatud magneesiumi askorbaati (ja teisi mineraale askorbaadi vormis), mis on toodetud ilma lahusteid kasutamata. Askorbaadi vormis C-vitamiini talutakse tavaliselt paremini, kuna see on vähem happeline kui askorbiinhape ning mõjub maole leebemalt.

BioCare oli esimene firma Inglismaal, kes hakkas tootma fruktooligosahhariide (F.O.S.) – prebiootilist lisandit, mis toetab heade bakterite kasvu soolestikus. Samuti töötas BioCare välja esmakordselt laiahaardelise seedesüsteemi toetuseks mõeldud toidulisandite sarja.
BioCare on ainus vaakumpakendatud toidulisandite tootja. Vaakum aitab kindlustada õrnade toormaterjalide värskuse ja täiusliku koostise.
BioCare oli esimene, kes hakkas kasutama AquaCell®, DriCell® ja MicroCell® tehnoloogiaid, mille käigus lukustatakse mikroskoopiliselt väikesed asendamatute rasvhapete tilgad “mitselli”, tagades nende hea imenduvuse ja biosaadavuse. See protsess aitab „eelseedida“ suuri rasvhapete molekule, muutes need kergemini seeditavaks ja kiiremini imenduvaks. Need on eriliselt head isikutele, kelle on seedimine on häiritud.