Lavendel eeterlik õli mahe

6.00

Lavendel (Lavandula burnatii) eeterlik õli 10 ml, sertifitseeritud mahepõllundusest, pärit Prantsusmaalt.

  • 100% puhas (ei ole segatud sarnaste teiste eeterlike õlidega)
  • 100% täisõli (ei ole läbinud värvieemaldamist, ei ole vabastatud terpeenidest, ei ole muudetud)
  • 100 % naturaalne (ei ole segatud/moondatud sünteetiliste ainetega)

Lavendlil on võime tekitada rahulikku und, mõjutada hormonaalsest korratusest tulenevaid nahaprobleeme rahustades põletikku. Kui lavendli õliga menstruatsiooni ajal kõhtu masseerida toob see leevendust krampidele samal ajal emotsioone tasakaalustades. Lavendel leevendab stressi ja närvilisust. Sobib hästi sportlastele, peale füüsilist pingutust.

Juba tekkinud hormonaalsete probleemide korral või nende ennetamiseks soovitame üle vaadata kõik kodus kasutatavad puhastusvahendid, pesu pesemisvahendid ning kosmeetika. Sünteetilised lõhnaained ja teised toksilised kemikaalid, mida paljud tööstuslikult valmistatud vahendid sisaldavad, võivad endokriinsüsteemile häirivalt mõjuda. Kodus kemikaale kasutades reostame ka loodust ja keskkonda. Eeterlike õlidega on võimalik ise valmistada paljusid kodu- ja kosmeetikatarbeid. Lisaks aitavad eeterlikud õlid leevendada ja ennetada mitmeid tervisevaevusi. Üks lihtsamaid ja parimaid viise neid kasutada on pihustada õhku aroomilambist ehk difuuserist.

Eeterlikud õlid on tundlikud UV kiirgusele, samuti on nad kergesti ära aurustuvad. Seetõttu tuleks neid alati hoida tumedavärvilises klaasis 5-40°C vahel.

Ettevaatust! Võimalik on nahaärrituse/lööbe tekkimine. Eeterlikku õli tuleks nahale kandes alati kasutada lahjendatud mõnes alusõlis (kookos-, seesami-, avokaado-, oliiv- või kakaoõli). Võimalikku allergiat saate testida kandes väikese tilgakese õli kaenlaalusesse voldikesse vähemalt 48 tundi enne esimest laiemat kasutamist. Eeterlikud õlid ei ole soovitatavad kolme esimese raseduskuu jookusl. Lavendli õli ei soovitata epilepsia korral. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Loe ka meie blogiartiklit: Eeterlikud õlid iga menstruaaltsükli etapi jaoks

Laost otsas