Kaneel eeterlik õli

5.00

Kaneel (Cinnamomum cassia) eeterlik õli, 10 ml, vastab konventsioonidele lot RHE0310 ja lot SHE0117, pärit Hiinast.

  • 100% puhas (ei ole segatud sarnaste teiste eeterlike õlidega)
  • 100% täisõli (ei ole läbinud värvieemaldamist, ei ole vabastatud terpeenidest, ei ole muudetud)
  • 100 % naturaalne (ei ole segatud/moondatud sünteetiliste ainetega)

Kaneeliõli on magus, vürtsikas ja soojendav, elavdab meeli, rahustab närve ja parandab vereringet. Kaneel tõstab seksuaaliha, loovust ning aitab ka frigiidsuse korral. Uuringud meestega on näidanud, et kaneel soodustab vere liikumist peenisesse. Kaneeli õli on traditsiooniliselt kasutatud põie ning günekoloogiliste probleemide korral. Kaneelist võib abi olla kui menstruatsioon jääb ära või on väga vähese verega. Kaneeli õli on afrodisiaakum ja hea tuju tekitaja. Tuleks olla ettevaatlik kontakti osas nahaga, kuna võib ärritada, kasutada äärmiselt lahjendatult!

Juba tekkinud hormonaalsete probleemide korral või nende ennetamiseks soovitame üle vaadata kõik kodus kasutatavad puhastusvahendid, pesu pesemisvahendid ning kosmeetika. Sünteetilised lõhnaained ja teised toksilised kemikaalid, mida paljud tööstuslikult valmistatud vahendid sisaldavad, võivad endokriinsüsteemile häirivalt mõjuda. Kodus kemikaale kasutades reostame ka loodust ja keskkonda. Eeterlike õlidega on võimalik ise valmistada paljusid kodu- ja kosmeetikatarbeid. Lisaks aitavad eeterlikud õlid leevendada ja ennetada mitmeid tervisevaevusi. Üks lihtsamaid ja parimaid viise neid kasutada on pihustada õhku aroomilambist ehk difuuserist.

Eeterlikud õlid on tundlikud UV kiirgusele, samuti on nad kergesti ära aurustuvad. Seetõttu tuleks neid alati hoida tumedavärvilises klaasis 5-40°C vahel.

Ettevaatust! Võimalik on nahaärrituse/lööbe tekkimine. Eeterlikku õli tuleks nahale kandes alati kasutada lahjendatud mõnes alusõlis (kookos-, seesami-, avokaado-, oliiv- või kakaoõli). Võimalikku allergiat saate testida kandes väikese tilgakese õli kaenlaalusesse voldikesse vähemalt 48 tundi enne esimest laiemat kasutamist. Kaneeli õli ei ole soovitav kasutada raseduse ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Loe ka meie blogiartiklit: Eeterlike õlide maagiline maailm – afrodisiaakumid