Eeterliku õli difuuser/õhuniisuti (tume värv) 400 ml

Kuumakse al. 8.33€ / 6 kuud

49.00

Eeterlike õlide üks parimaid kasutusviise on pihustada seda õhku aroomilambist ehk eeterliku õli difuuserist. Sellel difuuseril on lisaks veel ka õhku niisutav funktsioon ning meeleolu loovad, värvi vahetavad LED tuled. Difuuseri mõõdud: pikkus 216 mm ning laius 170 mm.

Eeterlike õlide õhku pihustamine aitab kaasa emotsionaalse tasakaalu saavutamisele, lõõgastumisele ja leevendab paljusid füüsilisi kaebusi. Difuuser ei kuumuta õli, see ei lähe kõrbema ning on seega tervisele ohutu. Difuuseris eelista orgaanilisi eeterlikke õlid, kus ei ole kasutatud sünteetilisi lõhnatugevdajaid. Sellised õlid ei sisalda taimemürke. Ära kasuta difuuseris baasõlidega segatud eeterlikke õlisid.

Eeterliku õli difuuseri kasutusjuhend

Tehnilised andmed:

Teatud eeterlikke õlisid saab kasutada hormonaalsete häirete leevendamiseks või afrodisiaakumitena (suguiha, seksuaalset naudingut või potentsi suurendavana). Näiteks soovitatakse Ylang-Ylang-i PMS-i korral, hormoonide reguleerijana, ärevuse ja frigiidsuse leevendamiseks ning orgasmivõime tõstjana. Patšuli tõstab tuju ja aitab meelel selgineda ning libiidot tasakaalustada, kuna tasakaalustab hormoone. Roosi eeterlikku õli peetakse noorendavaks ning füüsilist ja spirituaalset avanemist toetavaks. Roos on romantiline ning aitab leevendada emotsionaalset traumat, tunda õnnetunnet. Tugevdab emakat, reguleerib tsüklit ning leevendab menstruatsiooni ajal krambivalu.

Loe lähemalt blogipostitusest

Vaata videot, kuidas eeterliku õli difuuser töötab