Rasedusest hoidumine

Naine võib rasestuda tegelikult ainult ühel päeval oma tsüklis, seega miks muretseda rasestumisvastase vahendi pärast iga päev?

Daysy annab Sulle lihtsa värvikoodi alusel võimaluse turvaliselt rasedust vältida. Raseduseni võib viia vahekord, mis toimub umbes nädala jooksul enne ovulatsiooni, kuna seemnerakud võivad naise kehas elada kuni 5 päeva. Daysy värvib need päevad punaseks baseerudes Sinu menstruatsiooniandmetele (saab teada, kui pikk on tsükkel) ning temperatuuridele, mida mõõdad igal hommikul (saab teada, millal toimub progesterooni domineerimine ehk temperatuuri tõus ehk ovulatsioon). Peale ovulatsiooni lisab Daysy veel mõned punased päevad, arvestades kindlasti ka seda, et munarakk on võimeline viljastumiseks 18 tunni jooksul. Kui ovulatsioonist on möödas kindel arv päevi, lähevad tulukesed uuesti roheliseks kuna naise organism hakkab end ette valmistama menstruatsiooniks.

Graafikul on ovulatsioonipäev märgitud punase seest tühja ringina ning menstruatsioonipäevad roheliste seest tühjade ringidena. Selline näeb välja DaysyView äpi üks vaadetest reaalsel kasutajal.

Rohelise tule korral võid nautida intiimseid hetki oma parneriga täiesti muretult. Punase tule puhul võid lihtsalt vältida vaginaalset vahekorda või peaksid kasutama mehaanilisi rasestumisvastaseid vahendeid (näiteks kondoom, pessaar vms). Kollast tuld näitab Daysy eelkõige alguses, kui on õppimisfaasis ning hiljem siis, kui esineb tsükli kõikumisi. Kogenud kasutajatel taanduvad kollased tuled vaid 1-2 päevale tsüklis. Raseduse vältimiseks peaksid seda võtma kui punast tuld.

rasedusest hoidumine äpiga

Daysy lubab Sul olla just nii eriline ja täiuslik naine nagu Sa oled!

Daysy on sama turvaline, kui mitmed hormonaalsed meetodid, kuid erinevalt hormoonidest ei pea Sa kannatama kõrvalmõjude all. Veelgi enam, Daysy ei mõjuta ega muuda mingil moel Sinu tsüklit.

Hormoonid mitte ainult ei muuda Sinu tsüklit, vaid võivad ka mõjutada Sinu libiidot. Seega, kui tunned järsku tugevat vajadust olla oma partneriga omaette, siis on see täiesti normaalne ja ainuke kõrvaltoime, mida pead Daysy-t kasutades silmas pidama.

.