Uuringud näitavad, et hormonaalsetel rasestumisvastastel vahenditel võib olla negatiivne mõju suhetele.

Kuidas parandada oma suhteid, abielu, seksuaalelu jms? Sellel teemal on palju kirjutatud, aga paljude jaoks on tegelikult olemas üks lihtne lahendus – visata pillid minema!

Mõni aeg tagasi viidi Daysy tiimi pool läbi küsitlus, kus naised jagasid väga huvitavaid lugusid sellest, kuidas rasestumisvastase vahendi valik nende elusid mõjutanud on. Järgnevalt mõned tulemused: 71% naistest usub, et antibeebipillidel on romantilisele suhtele negatiivne mõju ja 72% naistest väitis, et pillide ärajätmine ja hormoonivaba rasestumisvastase vahendi valik muutis nende suhte paremaks.

Paljud uuringud on näidanud, et pillid võivad moonutada meie feromoone selliselt, et tõmbame ligi rohkem Härra Valesid kui Härra Õigeid. Nüüdseks on teada ka see, et pillid võivad oluliselt mõjutada naise seksiisu ja vahekordade nautimist.

Meie uuringus leidsid paljud naised, et vastutuse jagamine raseduse vältimiseks oli nende jaoks oluline hea suhte tegur. Samuti mainiti, et loomuliku pereplaneerimise arutamine tõstis üles ka teisi seksiga seotud teemasid, mis on ka loogiline, kuna hormoonivaba rasedusest hoidumine eeldab ausust ja avatust kahe inimese vahel ning tõstatab elulisi ja erutavaid vestluseid.

Pillide kõrvalmõjudest:

– 92% naistest väitsid, et nad tunnetasid antibeebipille tarvitades soovimatuid füüsilisi, psühholoogilisi ja seksuaalseid kõrvalmõjusid.
– 83% ütlesid, et nad ei sooviks enam kunagi hormoonidel põhinevaid rasestumisvastaseid vahendeid kasutada.
– 87% tunnistasid, et kõrvalmõjud ja mure oma tervise pärast sundisid neid otsima alternatiive ja valima hormoonivaba rasestumisvastase vahendi.
– 78% naistest väitsid, et valisid Daysy tervislikuma elu saavutamiseks.

Väga kurb oli tõdeda, et nii paljud naised pidid hormonaalsete rasestumisvastaste vahendite tõttu aastaid kannatama enne, kui leidsid efektiivse hormoonivaba alternatiivi. Samas oleme õnnelikud, et need naised, kes on enda jaoks selle alternatiivi leidnud, ei soovi enam kunagi uuesti hormoone kasutada. Aina enamate naiste jaoks on loomuliku rasestumisvastase meetodi valimine osa laiemast trendist elada tervislikumat elu. Kui sööd orgaanilisi puu- ja juurvilju, väldid liha, mis võib sisaldada hormoone ning eelistad orgaanilist kosmeetikat, siis tekib sul kindlasti ühel hetkel soov valida ka selline rasestumisvastane meetod, mis sobiks sinu elustiiliga. Ajapikku võid tunda, et pillid hakkavad sind takistama saavutamast täielikku heaolu ja perfektset tervislikku seisundit.

Pillide kasutamise lõpetamine ning sinu keha loomuliku tsükli jälgimine võib olla ka alguspunktiks tervislikuma elu poole püüdlemisel. Tekib mõistmine, et oma keha kuulates ja tema andmeid analüüsides oleme teadlikumad kõigi oma valikute suhtes. Siis on meil suurem tõenäosus võtta omaks tervislikumaid harjumusi, mis puudutavad meie toitumisharjumusi, sportlikkust, tooteid, mida kasutame, meie unemustreid ja stressiga hakkama saamist. Samamoodi nagu paljud kasutavad aktiivsusmonitore, võime me kasutada viljakusmonitori, et oma käitumist vastavalt suunata.
Tihti kuuleme, et meeste pillid oleks naiste jaoks võit, kuid Daysy uurimus näitas, et enamikule naistest siiski ei meeldiks idee meeste poolt kasutatavast hormonaalsest vahendist, mis hoiaks ära naise raseduse, kui see lõpuks leiutataks!

42% uuringus osalenutest ütlesid, et nad ei sooviks, et nende partner kasutaks meeste pille.
36% väitsid, et nad kaaluksid seda varianti, kui oleksid kõrvalmõjudest põhjalikult informeeritud.

Daysy tiimis armastatakse öelda, et ainuke kõrvalmõju, mida viljakusmonitori kasutamisel tunda võite, on parem seksuaalelu! Tundub, et selles on tõetera sees. Parim viis tõsta oma seksuaalelu kvaliteeti on mitte kasutada hormonaalseid rasestumisvasteseid vahendeid vaid hormoonivaba meetodit, mis on lihtne, stressivaba ja ilma kõrvalmõjudeta. Oleme aru saanud, et naised soovivad pillide mugavust ja muretut seksi, kuid ilma kõrvalmõjudeta ja sellepärast ongi loodud Daysy! 73% naistest tunnistas, et Daysy kasutamine mõjub nende seksuaalelule positiivselt (24% väitsid, et lihtsalt viljakusteadlikkse meetod omab sama efekti).

Üle 80% ütlesid, et rasestumisvastase vahendi muutmise tagajärjel nad:

– naudivad seksi rohkem
– soovivad tihemini vahekorras olla
– on oma seksuaalsete soovide suhtes oma partneriga avatumad
– räägivad oma partneriga avatumalt seksist
– tunnevad end voodis seiklusrikkamalt

Revolutsiooniline teos "Paremate päevade käsiraamat" ! 

Kasuta sooduskoodi

TERVENAINE

ja osta raamat 15% soodsamalt!

NÜÜD ILMUNUD:

  • Naise tervis kui tervik ja austus loomulikke hormoonide vastu; 
  • Rasestumisvastased  vahendid, nende tegelik mõju, millest arstid ei räägi;
  • Kuidas reguleerida sassis tsüklit ilma antibeebipillideta;
  • Kuidas elada üleminekuiga ilma hormoonasendusravita;
  • Loodusravi lahendused ebaregulaarse tsükli, vererohke menstruatsiooni, PMS-i, PCOS-i ja endometrioosi korral.