Valley Electronics AG

Valley Electronics AG

Valley Electronics AG on Saksamaal asuva Valley Electronics GmbH tütarettevõte, mis on turustanud viljakusmonitore üle maailma juba 30 aastat. Lady-Comp, Baby-Comp ja Pearly on kolm tsüklimonitori, mis on muutnud lugematu arvu naiste elu lihtsamaks ja tervislikumaks.

Lady_Comp_800x800px Pearly_800x800px

Daysy on Valley Electronics perekonna uusim toode. Seda toodetakse Šveitsis asuvas ettevõttes, mida juhib Natalie Rechberg, esimese viljakusmonitori Lady-Comp leiutaja Dr Hubertus Rechberg-i tütar.

Natalie soovib enamat kui lihtsalt oma isa jälgedes käia. Daysy-ga sammub Natalie Šveitsi ja USA ettevõtetega täielikult oma teed. Tema sõnul loob ettevõte tooteid naistele ning need peaksid olema naisesõbralikud ja ennekõike kindlasti peresõbralikud. Oma ettevõttega soovib ta minna veel kaugemale ja jätkata uute standardite loomist kogu tootmisharule.

Valley Electronics AG on loonud töötajatele tingimused, kus keegi ei pea oma last lastehoidu viima. Ettevõttes võivad kõik töötajad töötada kodust ning tegeleda klientide teenindamisega otse mänguväljakult või isegi hobuse seljas ratsutades! See on see, mis teeb neist supernaiste tiimi!

Nende korporatsioonis on peresõbralik struktuur, mis on täielik vastand tänapäevasele kasumi maksimeerimise mantrale. Isiklik lähedus ja kõrge teeninduskvaliteet ning vastastikune austus ja arusaamine on ettevõtte peamised prioriteedid.

Ollakse veendunud, et kõrgeimat teeninduskvaliteeti saab pakkuda ainult siis, kui töötajaid inimestena väärtustatakse ja nad on oma töökohal õnnelikud. Iga kliendi eest hoolitsetakse isiklikult. Ei mingit kõnekeskust, kus antakse stampvastuseid, vaid küsimustele vastatakse individuaalselt, võttes arvesse naiste vajadusi ja soove. Kõik töötajad kasutavad ise samuti viljakusmonitore, seega saadakse anda vastuseid oma kogemusele toetudes. Oma kogemus oli Daysy ja tema äpi DaysyView loomisel ka põhiliseks ajendiks. Põhimõtteliselt loodi toode, mida loojad ise soovisid.

Valley Electronics-i teiseks tähtsaks kriteeriumiks on toote kvaliteet. Lähtutakse põhimõttest, et ainult parim on piisav! Kõik tsüklimonitorid on toodetud Saksamaal, kasutades vaid kvaliteetsemaid materjale, mis on kõigi VE monitoride ülipika eluea eelduseks.

Ollakse seisukohal, et tootmist ei peaks viima sinna, kus töötingimused on läbipaistmatud ja ebaeetilised. Odava ja toksilise plastiku kasutamine on samuti välistatud. Seega on Saksamaal tootmiseks rohkem kui üks hea põhjus – tingimused on ausad ja materjalid kõrge kvaliteediga.

Kuigi Valley Electronics-i viljakusmonitore võib leida juba kõikjalt maailmast, soovitakse ettevõttes jätkata kvaliteedi eelistamisega kvantiteedile. Seega kasvatatakse ettevõtet pigem aeglaselt, kuna oluline on mitte teha üle jõu käivaid asju. Tegemist on väikese, lihtsalt kontrollitava perekonnaga, kus ollakse õnnelikud just selle üle, et struktuur on parajalt hallatav. Peretunnetust ning kliendiga isiklikku suhtlemist soovitakse edendada nii asutuse sees kui väljas ka tulevikus.

Tootja soovib naistele pakkuda praktilist ja lihtsat alternatiivi, et nad saaksid nautida kõige ilusamat asja maailmas turvaliselt, lubades endale seadme kasutamisel ühtlasi samasugust lõbu nagu Natalie ja tema naiskond seadme loomisel!

© - Teemant