Viibrik Elise vaagnapõhjalihaste treenimiseks

Viibrik Elise vaagnapõhjalihaste treenimiseks

109.00

Kas ootamatu aevastus, naerupahvak või köhahoog teevad Sind murelikuks? Metsajooksust või batuudil hüppamisest ei julge enam unistadagi? Seksuaalne tundlikkus on Sinu jaoks unustatud teema?

Kui vastasid ühelegi neist küsimustest jaatavalt, on viimane aeg pöörata tähelepanu intiimihaste toonusele. Üheks võimaluseks on kasutada viibriku ehk vaagnapõhjalihaste valmendi abi.

Statistika ütleb, et elu jooksul puutub vaagnapõhjast tingitud probleemidega kokku koguni 60-80% naisi. Kuigi sageli seostatakse “alumise korruse” teemasid vanuse või rasedusega, on selleks mitmeid muidki põhjuseid. Mingil juhul ei tohiks uriinilekkeid või muid probleeme pidada normaalseks ning jääda lootma sidemete abile, loobuda oma lemmiktegevustest või ennast koguni sotsiaalselt isoleerida.

Toonuses vaagnapõhjalihased annavad Sulle võimaluse hakata taas usaldama oma keha, loobuda „mähkmete“ kandmisest ning naasta normaalse elukorralduse juurde.

Viibrik Elise on kodukasutajale mõeldud seade vaagnapõhjalihaste treenimiseks. Neli kliiniliselt testitud programmi aitavad leevendada ja ravida stress-, sund- ja segainkontinentsi ning suurendada seksuaalset tundlikkust. Seadmel on laetav liitium-ioonaku.

Viibrikud on uriinipidamatuse ravis ühed efektiivseimad vahendid, sest nad pakuvad probleemile diskreetset, taskukohast ja pikaajalist lahendust.

Viibrik Elise standardkomplektis on kaasas vaginaalotsik. Roojainkontinentsi ja erektsioonihäirete leevendamiseks saab seadet kasutada ka anaalotsikuga.

Viibrikud vastavad kõikidele peamistele Euroopa Liidu tervise-, ohutus- ja keskkonnanõuetele (märgis CE0088).

Rohkem infot maaletooja ja e-kursuste kohta:
Mina Olengi Naine

© - Teemant