Rasedusest hoidumine

Naine võib rasestuda tegelikult ainult ühel päeval oma tsüklis, seega miks muretseda rasestumisvastase vahendi pärast iga päev? 

Daysy annab Sulle lihtsa värvikoodi alusel võimaluse turvaliselt rasedust vältida. Võimalus rasestumiseks on umbes nädala jooksul ühes tsüklis, kuna seemnerakud võivad naise kehas elada kuni 5 päeva. Daysy värvib need päevad enne ovulatsiooni punaseks baseerudes sinu menstruatsiooniandmetele (saab teada, kui pikk on tsükkel) ning temperatuuridele, mida mõõdad igal hommikul (saab teada, millal toimub progesterooni domineerimine ehk temperatuuri tõus ehk ovulatsioon). Peale ovulatsiooni lisab Daysy veel mõned punased päevad, arvestades kindlasti ka seda, et munarakk on võimeline viljastumiseks 18 tunni jooksul. Kui ovulatsioonist on möödas kindel arv päevi, lähevad tulukesed uuesti roheliseks kuna naise organism hakkab end ette valmistama menstruatsiooniks.

Rohelise tule korral võid nautida intiimseid hetki oma parneriga täiesti muretult. Punase tule puhul peaksid kasutama mehaanilisi rasestumisvastaseid vahendeid (näiteks kondoom, pessaar vms). Kollane tuli näitab tsükli kõikumisi ja et Daysy on õppimisfaasis. Raseduse vältimiseks peaksid seda võtma kui punast tuld. Daysy on sama turvaline, kui mitmed hormonaalsed meetodid, kuid erinevalt hormoonidest ei pea Sa kannatama kõrvalmõjude all. Veelgi enam, Daysy ei mõjuta ega muuda mingil moel Sinu tsüklit.

Daysy_800x800px

 

Daysy lubab sul olla just nii eriline ja täiuslik naine nagu sa oled!

Hoiatus: Hormoonid mitte ainult ei muuda Sinu tsüklit, vaid võivad ka mõjutada Sinu libiidot. Seega, kui tunned järsku tugevat vajadust olla oma partneriga omaette, siis on see täiesti normaalne ja ainuke kõrvaltoime, mida pead Daysy-t kasutades silmas pidama :)

© - Teemant