Beebi planeerimine

Suurenda oma võimalust jääda rasedaks Daysy ovulatsioonikalendriga

Loomulikul teel pereplaneerimine on lihtne

Sinu personaalne tsüklivalvur Daysy ja äpp DaysyView on välja töötatud aitamaks rasestuda kiiremini kui kunagi varem ja seda loomulikul teel, täiesti hormoonide ja kõrvalmõjude vabalt!

Paljud paarid üritavad last saada pika aja vältel, kuid kahjuks edutult. Mitterasestumise põhjuseks ei pruugi alati olla füsioloogilised probleemid. Hoopis lihtsam põhjus selleks võib olla valesti ajastatud suguline vahekord.

Rasestumine võib toimuda ainult teatud päevadel oma tsüklist: tõeline viljastumine saab toimuda vaid ovulatsiooni päeval, kuid tõenäosus rasestumiseks on ka viiel päeval enne ovulatsiooni. Kui Sa oma keha ei tunne, võid need tähtsad päevad kergesti maha magada.

Daysy aitab Sul jälgida oma tsüklit ja näitab, millal on suurim tõenäosus rasestumiseks, et sa ei magaks maha õigel päeval armatsemist!

Eriti tähtis on neid otsustavaid päevi teada, kui Sinu tsükkel kipub olema ebaregulaarne. Sama kehtib ka siis, kui Sinu partneri seemnerakud on lühikese elueaga või mõnevõrra aeglased.

Daysy kasutab lihtsat värvisüsteemi, millega saad teada, millal on võimalus rasestumiseks ja millal mitte.

daysy.icon.red-blink2 ovulatsioonipäev

daysy.icon.red2 viljastumisvõimeline

Daysy äpp, nimega DaysyView, pakub Sulle võimaluse vaadata oma viljastumisvõimelisi ja viljastumisvõimetuid päevi tulevikus, kuu kaupa. Baseerudes informatsioonile, mis on kogutud Sinu kehatemperatuuri mõõtmiste tulemusel on Daysy võimeline kalkuleerima Sinu tsükli prognoosi, lubades Sul planeerida stressivabalt…

Daysy and DaysyView muudavad pereplaneerimise nii lihtsaks ja mugavaks kui vähegi võimalik!

Uus DaysyView äpp lubab Sul ka arvet pidada päevade üle, mil oled vahekorras. DaysyView-l on ka mõned lõbusad omadused nagu näiteks lapse soo planeerimise tööriist, mis suurendab Sinu võimalust planeerida poissi või tüdrukut. Partneri äpi võimalusega saad oma teisele poolele teada anda, millal on aeg asja kallale asuda.

Mis saaks olla mugavam, kui teada, millal planeerida ema- või isapuhkust ning kõike muudatusi, mida lapse saamine ellu kaasa toob.

© - Teemant